ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Ben Esiriyim Gözlerinin! Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Ben Esiriyim Gözlerinin!

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Ben Esiriyim Gözlerinin! Empty
MesajKonu: Ben Esiriyim Gözlerinin!   Ben Esiriyim Gözlerinin! EmptySalı Mayıs 22 2012, 21:06

Ben Esiriyim Gözlerinin!

Yüreğim hiç böyle çarpmadı,gözlerim dünyayı bu kadar güzel, insanları her zaman iyi görmemişti.Sarılmamıştım hayata bu denli ,gülerken gözlerim gülmemişti ki,küçük şeyleri mutluluğumla süslememiştim.Yorulmadan yürümeye başladım hayat yolunda şimdi.Yıldızlar daha parlak ,güneş daha bir aydınlık dünya alabildiğine güzel göründü gözlerime.Rüzgar savurmuyordu okşuyordu artık saçlarımı,yağmur ıslatmıyordu ki bedenimi.

Çiçekler daha güzel renk renk oluverdi sanki bu yaz ,kar taneleri inci inci döküldü yerlere bu kış,yapraklar ne ahenkle savrulup sarardı bu sonbaharda ve ve ben yeniden doğdum sanki bu baharda.

Gözlerim değdiği zaman gözlerine imkansızlar dahi çözüm bulurdu bende,düşüncelerim kilitlenince sende kötüler iyi olurdu aklımca, yaşama anlam veren tek şey sen olurdun kalbimce,nasıl anlatsam hayat bir başka olurdu benliğimce.Uçurum kenarındayken geri adımlarım,her ıssız yolda dönmelerim oldun sen.Kelimeler yetmez artık ifade etmeye senin sevgin sığmaz oldu yüreğime.Önce hayallerde sonra düşlerde aradım seni ama gerçek bir sevgide buldum ben seni.Sensizken duruyor zaman, takvim yaprakları düşmüyor bana inat.Her baktığım yerde gözlerin çünkü çünkü ben esiri oldum gözlerinin.Ben sana mahkum sen bende kelepçe oldun.Bazen gökyüzü kadar uzaksın uzansam dokunamayacağım kadar uzak bazen de nefesim kadar yakınsın hissedebildiğim kadar ama bil ki artık yaşamam için tek sebebim sensin.

Arkana bakmadan çekip gitme benden uzaklara.Bil ki ben mecbur oldum sana bil ki gelişinle hayat bulan şu zavallı kalbim gidişinle son bulur.Seninle yaşama sensizlikle ölüme tutukluyum ben.

Yalnız şunu bil ki ; ben ben Esiri Oldum Gözlerinin.

Emine Şirin

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Ben Esiriyim Gözlerinin! Empty
MesajKonu: Geri: Ben Esiriyim Gözlerinin!   Ben Esiriyim Gözlerinin! EmptyÇarş. Mayıs 23 2012, 01:47

çiçek7 Allah razı olsun çiçek7

Ben Esiriyim Gözlerinin!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Duyguların Esiriyim Yine Bu Gece
» Gözlerinin Ardına Atma Beni
» Her Bakışı Yurttur Gözlerinin
» Gözlerinin Irmaklarına Sal Beni
» Geceme Gözlerinin Kandiliyle Gel