ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Yorgunum... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Yorgunum...

3 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Yorgunum... Empty
MesajKonu: Yorgunum...   Yorgunum... EmptyC.tesi Nis. 14 2012, 19:25

Yorgunum... Enpdk

Yorgunum...

Yorgunum
Gide gide bitmedi yollarım. Sırtımda heybesi geçmişin yakamda izi günahların… Ne dağlar görmedim ne ovalar engebesiz…Sanki sonsuza uzanan bir mavi karanlıktayım. Bir aydınlık bir karanlık bir mavi… Renkler bile dönüp duran dünyaya döndü günlerimde…Varlıkla yokluk arası mutsuzlukla umudu arayış masalı benim yolum….

Yorgunum
Uzaktan seyrettim denizlerin dalgayla kavuşmasını. Gruba karşı mavinin kızıla dönüşünü… Yağmurun toprağa basışını izledim yürürken hiç ıslanmadan…
Kışın baharı kucaklamasını sevince dönüşen hüzünleri gördüm… Gülümseyen gözyaşlarını içtim sabahların… Yürüdüm hiç usanmadan yarınlara kanmadan
geçmişe ağlamadan…. Yürüsem yürüsemdedim hiç durmadan… Yürümekle aşınmaz ki yollarım…

Yorgunum
Gitmekten değil yorgunluğum ne mevsimden ne havadan ne gökten… En masum görünen insanların yalancılığından yoruldum. Yoruldum benciliği yaşamdan sayanlardan. Işığa karanlık bakanlardan… Kendimi onlarda bulmaktan yoruldum savaşa yenik başlamaktan. Belki de savaşın içinde kaybolmaktan
korkuyorum yürürken kaybolmaktan…

Yorgunum
Bir bıçak sırtında yaşamaktan…Göğsümde tıkanmış bir öksürük gibi güneşe özlemle bakarken üşümekten…İyimser bir gökyüzünde günler ve gecelerce sarhoş olamamaktan…Yarınlara umutsuz sorumluluğu yüzünde taşıyan sessizliğe mahkum haykıran yollarda yitirdim çocukluğumu…

Yorgunum
Belirsiz bir hüzne sarılmaktan…Hep alan vermeyi kayıp sanan hüzünlerdi parmak uçlarımla nefes nefese koştuğum. Hiç varamadığım menzillerdi
yakalayamadığım…Bulduğum mahzun kır çiçekleriyle oyaladım kendimi bir zaman…Çiçeklerin ömrü kelebekler kadar kısadır yollarda…Kopardığın an bir bakarsın soluvermiş…Kandırmış senieski canlılığıyla kalacağım diye.Cansız solgun çiçeğe benzerfersiz gözlerden yoruldum…

Yorgunum
Beyaz temiz bir çarşafta uyumak istiyorum…Umudu yaşatan cümlelerle örtünmek istiyorum.Gözlerinde çığlık çığlığa mutluluk fışkırtsın istiyorum sevdiklerim.
Çağlayanlar gibi… Dalıp gideyim seslerindeyüzlerinde bulayım nefesimi.Neredeyse hangi geçtiğim yolda kalmışsa geri dönmeye razıyım yeniden yürümek pahasına…Yorgunluğumu unutmak pahasına…Mutluluğu onlar bulsun da…

Yorgunum
Gitsem gitsem bitmeyecek masalım…
Gökten hiç düşmeyecek elmalarım…
Yorgunum ben tükensem bitmeyecek yollarım…

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Yorgunum... Empty
MesajKonu: Geri: Yorgunum...   Yorgunum... EmptyPaz Nis. 15 2012, 01:29

çiçek10 Allah razı olsun 2 çiçek10
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği