ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Umudumu Ezip Geçti Yüreğimin Hüznü... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Umudumu Ezip Geçti Yüreğimin Hüznü...

3 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Umudumu Ezip Geçti Yüreğimin Hüznü... Empty
MesajKonu: Umudumu Ezip Geçti Yüreğimin Hüznü...   Umudumu Ezip Geçti Yüreğimin Hüznü... EmptyCuma Nis. 06 2012, 20:20

Umudumu Ezip Geçti Yüreğimin Hüznü... Umutx

Umudumu ezip geçti yüreğimin hüznü… Masmavi hayallere kapattı yollarını koyu sessizliklere merhaba derken..... Şimdi ağır yükler bindi omuzlarıma
taşıyabilir miyim bilmiyorum.... Gözlerim anlamsız bakarken bugüne bile yarınların hayalini kurabilir miyim? Küçük bir çocuğun ürkek bakışlarıyla görüyorum hayatı yeri, göğü, çiçeği, ağacı… En güzeli düşünürken en kötüyü yaşayan gözlerle…

Yaşanamayanların hayal kırıklığı.... Yaşanmışların pişmanlığı… Yaşanacakların korkusuyla… Sonbaharın umarsızca sararıp dökülen yaprakları gibi güzel düşlerimin rüzgârla savruluşunu izlemek gün be gün… Çok zormuş yüreğim… Öylesine zor… Söylesene yüreğim gündüzün aydınlığı zifiri karanlıklara eş mi olacaktı...? Benim her anım gece mi olacaktı…? Cevapsız sorular sıralanıyor ardı ardına beynimde tıkadım kulaklarımı duymasın hiçbir şeyi diye en yalnız anımda sığınmışken Yaradana

İstemem yanıma gelmesin kimse ... Sevinçlerimi bilinmeyen yarınlara gömdüm ve biliyorum yüreğim tek suçlu benim yaşadığım her acıyı ben sende biriktirdim. Gözyaşlarımı sende sakladım, avaz avaz bağırmadım, çığlığımı duyurmadım ne varsa dilimde derinliğine attım…. Öyle hüzünlere boğdum ki seni
mutluluğa ayıracak yer bırakmadım….

Sitemim sadece kendime, kızgınlığım da… Umudumu ezip geçti yüreğimin hüznü desem de umudumu hüznüme yenik düşüren benim… Ben yüreğime söz geçiremedim, ben yüreğimi güldüremedim

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Umudumu Ezip Geçti Yüreğimin Hüznü...   Umudumu Ezip Geçti Yüreğimin Hüznü... EmptyC.tesi Nis. 07 2012, 01:01

çiçek10 Allah razı olsun 2 çiçek10
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

MesajKonu: Geri: Umudumu Ezip Geçti Yüreğimin Hüznü...   Umudumu Ezip Geçti Yüreğimin Hüznü... EmptyC.tesi Nis. 07 2012, 15:51

İstemem yanıma gelmesin kimse ... Sevinçlerimi bilinmeyen yarınlara gömdüm ve biliyorum yüreğim tek suçlu benim yaşadığım her acıyı ben sende biriktirdim. Gözyaşlarımı sende sakladım, avaz avaz bağırmadım, çığlığımı duyurmadım ne varsa dilimde derinliğine attım…. Öyle hüzünlere boğdum ki seni
mutluluğa ayıracak yer bırakmadım….

Sitemim sadece kendime, kızgınlığım da… Umudumu ezip geçti yüreğimin hüznü desem de umudumu hüznüme yenik düşüren benim… Ben yüreğime söz geçiremedim, ben yüreğimi güldüremedim

ALLAH razı olsun kardeşim duygusal bir yazı...

çiçek10 Allah razı olsun 2 çiçek10

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seneler Geçti Mevsimler Geçti...
» Yüreğimin Yorgun Yanına, Yüreğimin Yorgunluğuna...
» Hüznü Taşımak...
» Eylül Hüznü...
» Kelebeğin Hüznü