ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Aşkını İspat Et!  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Aşkını İspat Et!

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Aşkını İspat Et!  Empty
MesajKonu: Aşkını İspat Et!    Aşkını İspat Et!  EmptySalı Mart 27 2012, 19:37

Aşkını İspat Et!

Aşkını İspat Et!
Aşkını İspat Et!

Öyleyse sevgini bana kanıtlamalısın dedim.
Nasıl diye sordu.
Anlattım.
Sevdim, aşık oldum…
Ben de sana aşığım, ben de seni seviyorum, dedi.
İnanmadım.
Öyleyse sevgini bana kanıtlamalısın dedim.
Nasıl diye sordu.
Anlattım.

Önce beni merak etmelisin, dedim. Hakkımda sorular sormalısın. Beni tanımaya çalışmalısın. Beni ne kadar bilirsen, o kadar seversin.
Sonra bana vakit ayırmalısın. Her gün yalnız ikimize ait zamanlar olmalı. Bu özel zamanlarda seninle buluşmalıyız. Ve sen hep vaktine sadık kalmalısın. Zaman zaman engeller çıksa da önüne, hepsini aşıp bana gelmelisin.
Bana geldiğinde bakımlı olmalısın. Güzel kokular sürünmeli, temiz giyinmelisin.
Birlikteyken aklında yalnızca ben olmalıyım. Düşünceni yalnızca bana vermelisin. Tüm dünyayı zihninden silip atabilmelisin.

Zamanla seninle birlikte geçirdiğimiz vakitler sana yetmemeli. Daha çok birlikte zaman geçirmek istemelisin. Bunun için fırsat yaratıp, daha sık yanıma gelmelisin.
Bu kolay olmaz. Seni sınamak için önüne engelleri bizzat ben koyarım. Kimi zaman nâz eder, sana sırtımı döner gider gibi yaparım. Ama seni terk etmem, sadece seni denerim.
Bana karşı sevginde ısrarcı olmalısın. Gözüne görünmediğim zaman bile kapıma gelip beklemelisin beni. Günlerce, haftalarca, belki aylarca… Bana olan aşkında gerçekten sebat etmelisin.
Benden daha değerli kimse olmamalı senin için. Yalnızca ben olmalıyım. Mutsuzken beni düşününce içini sevinç kaplamalı; mutluyken beni hatırlayınca sevincin ikiye katlanmalı senin.

Hep benden bahsetmelisin. Her gördüğüne beni anlatmalı, konuştuğunda yalnızca benden söz etmelisin.
Ben yaşamının merkezinde olmalıyım. Beni hayat şartlarına değil, hayat şartlarını bana uydurmalısın.
Bana önceki sevdalarından hiç bahsetmemelisin. Ben seni öncesiz kabul ettim. Sen de benden öncesini yok etmelisin.
Gittikçe bana benzemelisin. İnsanlar sana baktıklarında sende beni görmeliler.
Aldığın her nefeste ben olmalıyım. Yürürken, dururken, konuşurken, susarken, yerken, uyurken hep benimle dopdolu olmalısın.
Benim huyumla huylanmalı, sen “ben” olmalısın. Aramızda hiçbir ayrılık gayrılık kalmadığı zaman inanırım ki sen bana gerçekten aşıksın, beni gerçekten seviyorsun. “ALLAH bir adamda iki kalp yaratmamıştır” ayetinin anlamını şimdi anlıyor musun?

ALLAH’ım, Seni seviyorum, dedim.
İnanmam, dedi.
İnanman için ne yapmalıyım söyle bana, dedim.
Sevgini ispat et, dedi.
Nasıl diye sordum.
Anlattı…

ALLAH, O'nu nasıl sevmem gerektiğini bana yine benimle anlattı.
Kendini bilen Rabbini bilir, Rabbini bilen bu Aşk denizine dalar gider.

Şebnem Pişkin

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Aşkını İspat Et!  Empty
MesajKonu: Geri: Aşkını İspat Et!    Aşkını İspat Et!  EmptyÇarş. Mart 28 2012, 01:14

çiçek7 Allah razı olsun çiçek7

Aşkını İspat Et!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dalga ile Kıyının Aşkını Bilir misin?
» Aşkını Helal Et
» Senin Aşkını Tanımadan Önce...
»  Aşkını Anlatmak Haksızlıktır..
» Dizginle Aşkını Çöl Şımarmasın