ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Hayatım Boyunca Hiç Kimseye Beddua Etmedim...  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Hayatım Boyunca Hiç Kimseye Beddua Etmedim...

3 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Hayatım Boyunca Hiç Kimseye Beddua Etmedim...  Empty
MesajKonu: Hayatım Boyunca Hiç Kimseye Beddua Etmedim...    Hayatım Boyunca Hiç Kimseye Beddua Etmedim...  EmptyPerş. Şub. 16 2012, 21:21

Hayatım Boyunca Hiç Kimseye Beddua Etmedim...  42821030336295555051105

Hayatta her iyiliğinde karşılığının olduğunu düşünürüm kötülüğünde karşılığını olduğunu düşünürüm.ve ilahi adalete inanır ve insanları incitmekten korkarım.alma mazlumun ahini çıkar aheste aheste.bir insan durduk yerde beni üzerse onu Allaha havale ederim.

zaman içerisinde oda pişman olur.ve hayatta bir düzen varsa iyiliğin,de kötülüğünde karşılığı olmalı.
ama tabii ki niyette çok önemli diye düşünürüm.

eğer bir insan fedakarlıklar iyilikler yapan birinin kıymetini bilmiyorsa ona kötü bir şekilde karşılık veriyorsa yada karşı tarafın iyiliğini suiistimal ediyorsa kaybeden kendisi olacaktır.
bunuda zaman gösterecektir.
işkonusunda aşk konusunda ilişkiler konusunda komşuluk ilişkilerinde hep ilahi adalete inanırım.

herkesin yaşamında bu tarz küçük mucizeler olmuştur.
tüm bu pişmanlıkları zaman gösterecektir.o yüzden beklemeli ve sabır etmeli

Hayatım boyunca hiç kimseye beddua etmedim,ama Şu an yaşadıklarımı düşündükçe geçmişte beni çok üzenlerin acısını çekiyorum…
düşünür,vicdanım sızlar zaman zaman..
ben ne,yaptım ki .Sustum sabrettim nasıl olsa ilahi adalet var doğruları bilen yaradan var.....
Benim üzüldüğüm farklı bir konuda ise görüyorum o insanları halini ve kendi ailemin durumunu.

Çok şükür diyorum,Rabbim bu dünyada gösterdi bana,benim ve ailemin haklı,günahsız olduğumuzu. Onların elimizden aldıkları babacığımın ömrünü verdiği,emek dolu o büyük nimeti nasıl çarçur edecek kapasiteye geldiklerini görüyorum:
İlahi adalete çok inanıyorum,bunlar hayatımdaki en büyük örneklerdi,daha anlatsam neler çıkar aslında..:

düşündüğümüz ve yaşadığımız her şeyin karşılığını bu dünyada alıyoruz,
inanıyorum ilahi adalete,
insandaki simgesinin de vicdan olduğunu düşünüyorum,
o ne kadar rahatsa o kadar mutludur insan,
inanırım herkes hak ettiğini bulur
ALLAH insana kaldıramayacağı yük vermezmiş,,,

hayatta haksızlıkla pek çok karşılaştım ama yapıldığı zaman cezasını bana vermek düşmez..
bende Allaha havale ederim...Ettim,de

Göz" sevileni arar "Sohbet" Sevilenle yapılır "Dua" Sevilene edilir "Uyku" Sevilen için kaçar "Dünya" Sevilenle cennet olur.

Selam Sevgi ve Dua ile...
Nur_Sultan
Moderator
Nur_Sultan

MesajKonu: Geri: Hayatım Boyunca Hiç Kimseye Beddua Etmedim...    Hayatım Boyunca Hiç Kimseye Beddua Etmedim...  EmptyPerş. Şub. 16 2012, 22:44

Göz" sevileni arar "Sohbet" Sevilenle yapılır "Dua" Sevilene edilir "Uyku" Sevilen için kaçar "Dünya" Sevilenle cennet olur.

Bende çok inanırım çoğu şeyler bu dünyadada görürüz illaki hak yerini bulur.
onun için haktan çok korkmak lazım Rabbimiz ödeyemeyeceğimiz haklarla imtihan etmesin.cümlemizi aminn..

EMEĞİNE SAĞLIK KARDEŞİM

çiçek4 Allah razı olsun çiçek4
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Hayatım Boyunca Hiç Kimseye Beddua Etmedim...    Hayatım Boyunca Hiç Kimseye Beddua Etmedim...  EmptyCuma Şub. 17 2012, 00:50

çiçek4 Allah razı olsun çiçek4

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İhanet Etmedim Eylül...
» Hayatım bir merdivendir
» Benim Hayatım...
» Kimseye Belli Etmiyorum Savaşımı...
»  Beddua Yerine Dua...