ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Beni oldur ama kendini benden esirgeyerek gonlumu oldurme!!!!!! Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Beni oldur ama kendini benden esirgeyerek gonlumu oldurme!!!!!!

4 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Beni oldur ama kendini benden esirgeyerek gonlumu oldurme!!!!!! Empty
MesajKonu: Beni oldur ama kendini benden esirgeyerek gonlumu oldurme!!!!!!   Beni oldur ama kendini benden esirgeyerek gonlumu oldurme!!!!!! EmptyÇarş. Ara. 03 2008, 20:31

Beni oldur ama kendini benden esirgeyerek gonlumu oldurme!!!!!! 12244386483

Kadıncağızın biri kıralın oğlu prense aşık olur. bu aşkı gizler ama aşık söylertgen olur ve duramaz konuşur. hep sevgilisini konuşmak ve ondan bahsetmek ister. ve o kadıncağızda devamlı sevgilisinden bahseder sağda solda. bir müddet sonra kiralın kulağına gider bu sevda işi ve aleme yayılır. herkes duyar ve bilir bu sevda meselesini. ve bu kıralı rahatsız eder. bir gün çağırır kadını derki;bu sevda meselesinden vazgeç ve oğlumu rahatsız etme. kadın adeta mecnuna dönmüştür. vazgeçemem der. o zaman seni öldürürüm der. öldür der kadın. 4 tane at getirin ve bu kadının ellerinden ve ayaklarından 4 ayrı yere çekin ve parçalayın diye emreder.

kadın durur sonra kırala ,efendim bir arzum var,der.ölüm mahkumunun son isteği yerine getirilir der.
kral kadının vazgeçtim diyeceğini sanır. söyle son arzun nedir.
-Beni öldürecekse ve parçalayacaksa sevgilimin atı öldürsün ve parçalasın ve sevgilimin gözü önünde olsun. o beni seyrederken benim acılarım son bulacağı gibi sevgilimin atı beni öldüreceği için mutlu ve mesut olarak öbür aleme giderim der.

kral kadının bu samimi aşkına inanır ve oğlu ile evlendirir.

Evet artık göstermeyeceksen o ay yüzünü rüyalarımda, artık konuşmayacaksan bana tefekkür-rabıtalarımda, bir tebessüm bile etmeyecek yüzüme bakmayacak ve yüzünü göstermeyeceksen, kalbim aklım fikrem senden ayrılıyorsa ayrılacaksa iste başım,önüne İsmail as ın İbrahim as a uzattığı gibi uzatıyorum.can içinde cansın.suyum ekmeğim aşımsın. Gönlüme düşen ateş aklımdaki fikir kalbimdeki aşksın.

BENİ ÖLDÜR AMA KENDİNİ BENDEN ESİRGEYEREK GÖNLÜMÜ ÖLDÜRME..

Bir gün bir aşık olacağım.. Şimdi mi? Sadece bir tâlibim.. Sonsuza kadar beklemeye hazır ve sevgisi doyumsuz bir tâlip...
Seni seviyorum ZANNINI TAŞIYORUM..
SAHİ NE İDİ AŞK???
DEVAMLI SEVGİLİYİ ZİKİRMİ, ONU HİÇ UNUTMAMAKMI? HER DAİM AKLINDA FİKRİNDE SOHBETİNDE ONUNLA OLMAKMI?

BU BENDE VAR. BEN AŞIKMIYIM?

RABBİM hadi gel, ellerimi, yüreğimi açtım Sana! Yağmur yağmur gel, rahmetinle aydınlat, ferahlat şu kalbi! Biliyorum ki; yalnız değilim, her an benimlesin, her çağırdığımda randevusuna asla geç kalmayan tek dost... Hamdolsun öyle bir dosta sahibim ki; gözyaşlarımla günahlarımı yıkayan, sımsıkı ellerimden tutup beni sahiplenen... Hamdolsun RABBİM binlerce kez..

Beni oldur ama kendini benden esirgeyerek gonlumu oldurme!!!!!! F_cccm_8937714
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

MesajKonu: Geri: Beni oldur ama kendini benden esirgeyerek gonlumu oldurme!!!!!!   Beni oldur ama kendini benden esirgeyerek gonlumu oldurme!!!!!! EmptyÇarş. Ara. 03 2008, 22:50

RABBİM hadi gel, ellerimi, yüreğimi açtım Sana! Yağmur yağmur gel, rahmetinle aydınlat, ferahlat şu kalbi! Biliyorum ki; yalnız değilim, her an benimlesin, her çağırdığımda randevusuna asla geç kalmayan tek dost... Hamdolsun öyle bir dosta sahibim ki; gözyaşlarımla günahlarımı yıkayan, sımsıkı ellerimden tutup beni sahiplenen... Hamdolsun RABBİM binlerce kez..

Sad Sad Sad

amin............... amiiiinnn......... amiiiiiiiiiiinnnn........

ALLAH razı olsun gülru kardeş

inşallah layık oluruz O'na,hakkıyla kul oluruz.

çiçek2 çiçek2
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Beni oldur ama kendini benden esirgeyerek gonlumu oldurme!!!!!!   Beni oldur ama kendini benden esirgeyerek gonlumu oldurme!!!!!! EmptyPerş. Ara. 04 2008, 00:17

laleler Allah razı olsun laleler
fatma16
Dost Üye
Dost Üye
fatma16

MesajKonu: Geri: Beni oldur ama kendini benden esirgeyerek gonlumu oldurme!!!!!!   Beni oldur ama kendini benden esirgeyerek gonlumu oldurme!!!!!! EmptyCuma Ara. 19 2008, 22:48

papatya Allah razı olsun papatya

yüreğine sağlık gülru ablacımm
beyza57
Dost Üye
Dost Üye
beyza57

MesajKonu: Geri: Beni oldur ama kendini benden esirgeyerek gonlumu oldurme!!!!!!   Beni oldur ama kendini benden esirgeyerek gonlumu oldurme!!!!!! EmptyC.tesi Ara. 20 2008, 00:05

fatma16 demiş ki:
papatya Allah razı olsun papatya

yüreğine sağlık gülru kardesim

Beni oldur ama kendini benden esirgeyerek gonlumu oldurme!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hadi Beni Öldür...
» SOBELE KENDINI
» Ağlamak Beni Benden Götürüyor..
» Benden Öte Benden Ziyade
» Ben Gönlümü Sana Verdim