ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Acı Ama Gerçek.... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Acı Ama Gerçek....

3 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Acı Ama Gerçek.... Empty
MesajKonu: Acı Ama Gerçek....   Acı Ama Gerçek.... EmptySalı Ocak 31 2012, 21:56

Acı Ama Gerçek....

İnanılmaz bir olay tüm herkesin okuması lazım.

Dikkatli Olalım...

Karşıdan karşıya geçmek isteyen yaşlı bir teyze yoldan geçenlerden yardım ister,kimsenin oralı olmadığı teyzeye 23 yaşında bir kızımız yardım eder,
karşıdankarşıya geçirirken kız aniden bayılır, masum görünüşlü yaşlı teyze bir taksi çevirir kızı taksiye atar ve taksiciye:

-Kızım yolda yürürken fenalaştı,hemen eve götürmem lazım der.
Taksiyi Ata 2 sitelerine yakın bir yerde durdurur,taksiciden yardım alarak kızı arabadan indirir komşularından yardım alacağını
söyleyerek taksiciye gitmesini söyler. Taksici oradan uzaklaştıktan kısa bir süre sonra arabanın içinde telefon çalmaya başlar kendi telefonunun
çalmadığını anlayan taksici kısa bir aramadan sonra arka koltuğun altına düşmüş olan telefonu bulur, ısrarla çalan telefonu açar telefonda bir erkek vardır:

-Bu telefon kızıma ait,eve gelmesi gerekiyordu ama hala gelmedi siz kimsiniz diye sorar, telefonu açan taksici kendini tanıtır ve kızınızı annesiyle falanca adrese bıraktım der baba hayır annesi yanımda bulunduğun yeri söyle beni kızımı bıraktığın adrese götüreceksin der ve polise haber verir, polisler baba ve taksici kızı arar ama ne o adreste öyle bir teyze vardır nede kız ortadadır.

Ertesi günü kız Çengelköy'de Maxi alışveriş merkezinin önündeki bir çöp konteynerının içinde ölü bulunur,tüm organları alınmıştır, otopsi raporuna göre kıza
iğne yapılmış ve bayılması sağlanmış, aile feryat figan tüm çengelköy ayağa kalkmış durumda.

ALLAH böyle bir yaşlının belasını versin kime güveneceğiz. Yardım etme güdülerimizi de köreltiyorlar, gerçekten yardıma ihtiyacı olanada yardım edemeyeceğiz bunlar gibi soysuzlar yüzünden.

ALLAH ailesine sabır versin. Lütfen daha dikkatli olalım, gün geçtikçe böyle olaylar çoğalmakta ve biz neyin nerden geleceğini bilmez halde şans eseri yaşıyoruz.

Selam Sevgi ve Dua ile...
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

Acı Ama Gerçek.... Empty
MesajKonu: Geri: Acı Ama Gerçek....   Acı Ama Gerçek.... EmptySalı Ocak 31 2012, 23:11

Sanki ilk defa oluyo...burası türkiyee artık şu zamanda dilenciden de korkacaksın yaslıdanda ,gençtende...
gelirse bi rabbimden gelirr bize magfiret,herkes para pul pesindee...3 kuruşluk insanlar 5 kuruş için daha ne kadar canlara kıyacaklar...ALLAH'ım korusun bizleri inşşş....Amin..

Ellerine sağlık gerçekten herkezin okuması lazım..
ALLAHım iyilerle karşılaştırsın..Amiin.

çiçek15 Allah razı olsun 2 çiçek15
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Acı Ama Gerçek.... Empty
MesajKonu: Geri: Acı Ama Gerçek....   Acı Ama Gerçek.... EmptyÇarş. Şub. 01 2012, 01:32

çiçek17 Allah razı olsun çiçek17

Acı Ama Gerçek....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Acı Ama Gerçek...
» Acı Ama Gerçek Bu
» gercek dost
» Hayalimdeki Sen, Gerçek Sen
» Yedi Gerçek