ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Gönülden, Özüm'e Lisan ile... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Gönülden, Özüm'e Lisan ile...

4 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Gönülden, Özüm'e Lisan ile... Empty
MesajKonu: Gönülden, Özüm'e Lisan ile...   Gönülden, Özüm'e Lisan ile... EmptyPtsi Ocak 16 2012, 20:39

Özüm,doyamadığım vuslatım,firâkım;

Özlemim size cânanım, ne olur gelseniz de dindirseniz firâklarımı. Gelseniz de, gönül gözümle görsem anlatılmaya doyulmayan o nur simanızı.Kömür gözlerinizi gözlerime nakışlasam, doyasıya baksam; nakışları ilmik ilmik örsem...

Hitap edecek kelime bulamıyorum; kalbimde o kadar özel yeriniz varki, gönlümdekini lisana dökecek kelime yok,söz yok,cümle yok...

Özüm size kurban, ruhunuz ruhuma can. Bu fani aleme nur veren varlığınız; yol göstericim,nurunuzla aydınlanır mabedim. Ruhu güzelim, ebedi inşirahım; ruhuma ferahlık verin serinletin özümü.

Özüm siz,gerçeğim siz...

Yâr diye yarama sardığım, yarama ilaç,özüme şifa kaynağım; nâçar gönlümü demlendirdiğim, özüme nimet saydığım. Görmeden şehadet lisanı ördüğüm; ruhi güzargâhım...

Nimetinize erişmek,
Sevgimle sevginizi cem etmek,
İnşirah inşirah, kalbi ritmimle dans etmek,
Nâçar özüm'ü sizinle özümsemek ...

Çok mu zor istediklerim?

Biliyorum, isteklerime emeği katık etmem lazım. Biliyorum, istedikten sonra yapılamayacak hiç birşey yoktur.Biliyorum müjdecim biliyorum... Bazen bilmemekte nimet mi diye düşünüyorum? yanlış yada doğru; nefse değen bir düşünce...

Ruhi inşirahım; neden yoksunuz, neden bir başına bıraktınız ümmetinizi? haşa! isyana mı gebe kalıyorum? ne kadar aciz bir kulum, haddimmidir Rabbi sorgulamak?

Nâçar acizim, tövbe.... estağfirullahi el azim...

Ebedi aşk'ım, siz olmadan nefes alamıyorum, ruhum ölüyor, can çekişiyor. Ruhuma can olan siz; yoksunuz. Ruhum azgın bir nehir gibi taşıyor taşıyor durulmuyor; inşirah efendim inşirah, ruhum katlediliyor...

Kaleme kelam nasip eden Rabbim; efendimi istiyorum, hiç olmazsa rüyalarıma daveti icabet etsin, rüyalarım'ın devleti olsun, rüyalarım da yaşayayım; sevincimi keskin. Rüyalarım da ruhi güzergahım olsun müjdecim...

Efendim;

Hırs,kibir,haset uzak olsun irademe.Tertemiz, duru bir şelale gibi inşirah ruhuma,özüme.Sevdikleriniz'in muhabbeti işlesin gönlüme.Işıklarla aydınlatılan yol gibi, nurlu bir yol nefsime...
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

MesajKonu: Geri: Gönülden, Özüm'e Lisan ile...   Gönülden, Özüm'e Lisan ile... EmptyPtsi Ocak 16 2012, 21:55

çiçek7 Allah razı olsun çiçek7
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Gönülden, Özüm'e Lisan ile...   Gönülden, Özüm'e Lisan ile... EmptySalı Ocak 17 2012, 01:16

çiçek9 Allah razı olsun 2 çiçek9
Nur_Sultan
Moderator
Nur_Sultan

MesajKonu: Geri: Gönülden, Özüm'e Lisan ile...   Gönülden, Özüm'e Lisan ile... EmptySalı Ocak 17 2012, 23:41

Ebedi aşk'ım, siz olmadan nefes alamıyorum, ruhum ölüyor, can çekişiyor. Ruhuma can olan siz; yoksunuz. Ruhum azgın bir nehir gibi taşıyor taşıyor durulmuyor; inşirah efendim inşirah, ruhum katlediliyor...

Kaleme kelam nasip eden Rabbim; efendimi istiyorum, hiç olmazsa rüyalarıma daveti icabet etsin, rüyalarım'ın devleti olsun, rüyalarım da yaşayayım; sevincimi keskin. Rüyalarım da ruhi güzergahım olsun müjdecim...

Efendim;

Hırs,kibir,haset uzak olsun irademe.Tertemiz, duru bir şelale gibi inşirah ruhuma,özüme.Sevdikleriniz'in muhabbeti işlesin gönlüme.Işıklarla aydınlatılan yol gibi, nurlu bir yol nefsime...

Sad

Gülüm çok güzelmiş emeğine sağlık..

Allah razı olsun çiçek7

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lisan-ı Hal, lisan-ı Kâlden Üstündür…
» Özlerden Özüme...
» Özüme Sevda Dolsun
» Gönülden Süzülenler 6
» Mutluluk Gönülden Vermektir...