ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Senin Adını ,Kalbime Yazdım  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Senin Adını ,Kalbime Yazdım

2 posters
YazarMesaj
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

Senin Adını ,Kalbime Yazdım  Empty
MesajKonu: Senin Adını ,Kalbime Yazdım    Senin Adını ,Kalbime Yazdım  EmptyPtsi Ara. 26 2011, 22:21

[b]Senin Adını ,Kalbime Yazdım

[img]Senin Adını ,Kalbime Yazdım  1d1gt[/img]

Anam babam sana feda olsun ya Habib- ALLAH
Ben aslında senin adını kağıtlara değil,
harf harf, lime lime, nokta nokta,
Kalbime...
KALBİME yazıyorum....
İçimize bir gül, gönlüzüme bir gül, özümüze bir gül,
Sonsuz selam, sonsuz salat, sonsuz muhabbet ve ihtiram sana
Gül Efendim.

Ey nazlı Nebi ,Ey yıllar geçsede anlaşılamayan Nebi…!
Şu an yüreğimin sancısıyla kaleme kağıda sarıldım . Sarıldım ki ,sana atılan taşlar karşısında zeydin gibi setre olamayışıma ve ağlayamayışıma tercüman olur diye… Bu bir şikayet değil bu bir hasbihal seninle , haddim olmadan yağtığım bir hasbihal .Sen geldin zülmet karanlığından uyandırdın 14. asır öncesini ve öyle bir ışık saçtın ki 14 asır devam etti. Ama ya resül şu an bakıyorum da ne kadar da senden , senin yolundan ,senin sevdiklerinin yolundan ayrılmışız. Sen gittin aydınlığın gitti .Sevdiklerin gitti hepten zulmun ortasında kaldık . Asrın yetimleri olarak bizler hepten karanlıkta kaldık . Sana söylenenler rencide etmiştir seni .Ey nebi kalkmayan boynun tekrar büküldümü . En fazlada ümmetinin seni savunurken yaptığı hatalar üzdü mü o gül yüreğini Bu yol senin yoluna hiç benzemiyor ,bu yol senin yolun değilse biz kimin arkasından gidiyoruz ? Kimin peşine takıldık seni savunurken…. Hayatına ,asr-ı saadete baktığımda yaptıklarmızdan hiçbir hal yok Efendim Sana atılanlar yüreğimi kanatırken ,aklıma taifte ki o gül yüreğinin merhameti geliyor ve yıllar sonrasına asırlar sonrasına gönderdiğin mesaj
BİLSELERDİ YAPMAZLARDI
Kanatsa da yüreğimizi bize sana atılan taşlar karşısında bu sözü söylemek düşerdi .Seni bilmeyişlerinin karşısında yüreklerimizi çatlatmak düşerdi …Seni anlatamayışımıza ağlamak düşerdi Kalplerine hidayet vermesi için kalplerde ki perdeleri kaldırması için o Rahmeten lil aleminin kapısını vurmak düşerdi Pankartlarla sokaklara dökülüp seni nasıl anlatabiliriz ya Resül .Dinimizden olmayanı öldürerek seni nasıl mutlu edebiliriz ya Habib Yakıp yıkmakla sana atılan taşların önüne nasıl geçebiliriz ya Eminel vahyillah…
Şu an yapılanlar daha çok acıttı seni O incelerden incesi yüreğini.Ne olur tut ellerimizden ne olur senin için yollara dökülenlerimizi sen topla, perişaniyetimizi sen düzelt ,sonumuzdan korkuyorum
ey Nebi…
Ne olur gel artık ve bitir bu dağınıklığı ne olur bizi affet senin için şu an yaptıklarımız hata olsa da senin sevginden ya Nebi …

Kalplerde ki o sevgi hürmetine ümmetine doğru yolu göster ne
olur affet bizleri…

h@y@t bir uykudur, ölünc€ uyanır insan; s€n €rken d@vr@n, ölm€d€n önc€ uyan ........!!!

selam sevgi ve dua ile..
[/b]
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Senin Adını ,Kalbime Yazdım  Empty
MesajKonu: Geri: Senin Adını ,Kalbime Yazdım    Senin Adını ,Kalbime Yazdım  EmptySalı Ara. 27 2011, 01:02

çiçek4 Allah razı olsun çiçek4

Senin Adını ,Kalbime Yazdım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adını Yağmura Yazdım
» Aşk Senin, Âşık Senin, Maşuk Senin
» Senin Sayende Demiyorsanız Senin Yüzünden de Demeyin
» Bu Sonu Önce Ben Yazdım.
» Yangını Alevle Yazdım....