ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Sevdim Diyenden Geliyor Acılar, Sancılar, Umutsuz Yarınlar...!!! Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Sevdim Diyenden Geliyor Acılar, Sancılar, Umutsuz Yarınlar...!!!

2 posters
YazarMesaj
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

Sevdim Diyenden Geliyor Acılar, Sancılar, Umutsuz Yarınlar...!!! Empty
MesajKonu: Sevdim Diyenden Geliyor Acılar, Sancılar, Umutsuz Yarınlar...!!!   Sevdim Diyenden Geliyor Acılar, Sancılar, Umutsuz Yarınlar...!!! EmptyC.tesi Ara. 24 2011, 22:00

Sevdim Diyen Hep Bir Yanımı Aldı Benden... Sevdim Dedi Ruhumu Aldı... Sevdim Dedi Gecelerimi, Hecelerimi, Düşüncelerimi Aldı... Ben Değerler Verdim Onlar Benden Beni Aldı...
Sevdim Dedi İnandırdı Zarar Vermeyeceğine... Sevdim Dedi İnandım Üzülmeyeceğime... Ben Sevdim Deyince Değer Veriyordum, Arıyordum, Soruyordum, Bekliyordum...
Sevdim Demek Kolay Değildi ki! Anlasın Bilsin İstiyordum... Sevdim Derken Gülsün... Düşünsün... Değerli Olduğunu Anlasın İstiyordum... Sevdim Diyordum Gösteriyordum...

Öğrendim Acıların Hep Sevdim Diyenlerden Geldiğini... Değer Verdiklerimizin Bir Kelimeyle Bizi Sildiklerini... Öğrendim Kimseyi Benden Daha Önemli Görmemem Gerektiğini,
Geçte Olsa Öğrendim...!!! Şimdi Gözümde Yaşlar Büyütüp GönlümdeAflar Büyütüp Uğurluyorum Hepsini...!
Mezarları Çoğalıyor İçime Gömülenlerin... Giden Gitti Deyip Lanetlemiyorum Bana Bıraktıkları Kederden Dolayı Biçbirisini...

Ağladım! Değmezdi Belki Ama verdiğim Beklemeler, Sevgiler Tutamadı Gözlerimi... Ağlattı Beni... Elimdeki Telefondan Silemedim Sildim Desem de İsmini... Gönlümdeki Yerini Boşaltamadım, Aldığım Darbelere Rağmen...
Ağladım! Değmediğini Bilsem de Tutamadım Kendimi Ağladım... En Acısı Değersizliğimi Hissettirenleri Yine de Umursadım... Yine de Üzüldüm Onların Acı Çektiğini Duyunca... Yine de Uzandım Ellerine Dertleri Olunca... Yine de Kıyamadım Yaralarımı Kanatanlara! Okşadım Kederlerini, Okşadım Değersizliğimle Yüreklerini... En Acısı Mezarlarına Güller Bıraktım, Sevdim Deyip de Gidenlerin...

Şimdi İnanmak Gelmiyor İçimden... Kim Sevdim Dese Susuyor Gözlerim, Yüreğim... En Sevmiş Olana Bile Tereddütler Ekiyorum Yüreğimden...
Şimdi İnanmak Gelmiyor İçimden... Masum İki Bakış Görsem Birbirini Seven Şu Gidecek Diyorum, Şimdi Karşıma Çıkıp Haykırırsa Bir Yürek Seviyorum Seni Diye, Dönüp Bakmıyorum...
Şimdi İnanmıyorum! Sevdim Diyenden Geliyor Acılar, Sancılar, Umutsuz Yarınlar...
Şimdi Diyorum ki Sevdim Diyen Yıkıyorsa Beni Bu Kadar Sevmedim Diyen Ne Yapar?!

Enkazımı Topladım Bugün... Yaralı Yüreğimi Sarmaladım... Sevdim Demişti Canımın İçi Az Önce Uğurladım...
Sevgili Yolun Açık Olsun! Belki Bir Gün Sende Yorulursun...!!!

alıntı
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Sevdim Diyenden Geliyor Acılar, Sancılar, Umutsuz Yarınlar...!!! Empty
MesajKonu: Geri: Sevdim Diyenden Geliyor Acılar, Sancılar, Umutsuz Yarınlar...!!!   Sevdim Diyenden Geliyor Acılar, Sancılar, Umutsuz Yarınlar...!!! EmptyPaz Ara. 25 2011, 01:34

çiçek9 Allah razı olsun 2 çiçek9

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu Acılar...
» Boyun Borcumdur Sevdalı Yarınlar...
» Umutsuz Sevda
» Umutsuz olma
» En Umutsuz Kelimelerim Dilimin Ucunda...