ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Sevdiklerinizin Dikeni Batar mı Elinize  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Sevdiklerinizin Dikeni Batar mı Elinize

4 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Sevdiklerinizin Dikeni Batar mı Elinize  Empty
MesajKonu: Sevdiklerinizin Dikeni Batar mı Elinize    Sevdiklerinizin Dikeni Batar mı Elinize  EmptyPerş. Tem. 21 2011, 23:12

Gülün dikeni battı dün parmağıma ve hala gülümseyerek bakıyorum parmağımdaki sıyrıga...

Kızmadım... çünkü gülün dikeni batmadan önce şükretmiştim;
"Ya Rabbi, ne kadar güzel yaratmışsın" demiştim. Kızamadım çünkü bir dakika önce güzel kokusunu sineme çekmiştim, bakmaya kıyamamış dokusuna hayran kalmıştım, çünkü batmadan önce yüreğime koymuş onu sevmiştim... dikenini unutmuş muydum? Unutmuş muydum dikeni... unutmuştum işte...

acıtmayayım diye dokunmaya çekindiğim gül, ince ve derin bir yara açmıştı parmagıma... gülümsedim yaraya da...süzülen iki damla kana da... çünkü o yarayı açan bakmaya kıyamadığım o güldü...

Sevdiklerimizin yüreğimizde açtıkları yaralarda aslında o gülün açtığı yara gibi değilmiydi...
İnce ve derin bir yara..aslında çok önemsiz gibi görünse de her kımıldayışımızda yüreğimizi inceden sızlatan yara...Ama dostlarınız o yarayı açmadan önce siz muhabbet dolu kokularını sineye çekmiştiniz..zamanı, mekanı ve kalbinizi paylaşmiştiniz..yarayı açmadan önce siz onları kalbinize koymuştunuz...kızabilir miydiniz..kızamazdınız elbet...

Sevdiklerimizin açtıkları yaralarda o gülün açtığı yara gibi ince ve derin...ama yarimiz yarayı açmadan önce biz şükretmiştik, kokusunu sinemize çekmiş, bakmaya kıyamamıştık..dikenini unutmuş muyduk...unutmuştuk tabi...Ama biz gülümsemeliyiz yaraya...belki süzülen iki damla kanamada.. gülümsemeliyiz işte...
Çünkü o yarayı açmadan önce biz onu kalbimize koymuştuk ve sevmiştik...

Selam Sevgi ve Dua ile...
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

MesajKonu: Geri: Sevdiklerinizin Dikeni Batar mı Elinize    Sevdiklerinizin Dikeni Batar mı Elinize  EmptyCuma Tem. 22 2011, 20:58

[b]elini uzattığında tatlı bır acı hissedersin bakmıssınkı elin kanıyor gül dalından ayrılmak istememıstır sana karsı koymustur gül aslında yaradanın aşkını çiçek dilinde sunmasıdır karsılıksız aşkta kanayan elin değil yüreğindir
emeğine sağlık mustafa kardeşim
[/b]

papatya Allah razı olsun 2 papatya
Nur_Sultan
Moderator
Nur_Sultan

MesajKonu: Geri: Sevdiklerinizin Dikeni Batar mı Elinize    Sevdiklerinizin Dikeni Batar mı Elinize  EmptyPtsi Tem. 25 2011, 13:34

Sevdiklerimizin yüreğimizde açtıkları yaralarda aslında o gülün açtığı yara gibi değilmiydi...
İnce ve derin bir yara..aslında çok önemsiz gibi görünse de her kımıldayışımızda yüreğimizi inceden sızlatan yara...Ama dostlarınız o yarayı açmadan önce siz muhabbet dolu kokularını sineye çekmiştiniz..zamanı, mekanı ve kalbinizi paylaşmiştiniz..yarayı açmadan önce siz onları kalbinize koymuştunuz...kızabilir miydiniz..kızamazdınız elbet

çiçek6 Allah razı olsun çiçek6
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Sevdiklerinizin Dikeni Batar mı Elinize    Sevdiklerinizin Dikeni Batar mı Elinize  EmptySalı Tem. 26 2011, 23:44

çiçek17 Allah razı olsun çiçek17

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sevdiklerinizin Kıymetini Bilin
» Batar Ömrümün Güneşi...
» Gülün Dikeni...
» En Batmaz Denilen Gemiler Bile Batar
» Gurbet Gülü'nün Dikeni...