ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Aşka Ağlasam... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Aşka Ağlasam...

4 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Aşka Ağlasam... Empty
MesajKonu: Aşka Ağlasam...   Aşka Ağlasam... EmptyPerş. Tem. 14 2011, 21:13

Aşka Ağlasam... Alayan

Aşka Ağlasam...

Bugün doya doya, kana kana ağlasam. Gözyaşlarım sel olup söndürse gönülde ki yangını. Hiç kimse bir sebep aramasa ağlayışımda, gözyaşlarımın altında bir neden bulmaya çalışılmasa. Sadece ağlasam..Süzülse göz yaşlarım yanaklarımdan sessizce. Kimse görmese ağladığımı ya da herkes görmezden gelse.

Ağlayarak yıkasam gönlümdeki karaları. Ağlayarak unutsam dünyadaki varlığımı. Nedenini bilmeden, n’içinini düşünmeden sadece ağlasam, ağlamalara doysam.

Akan her bir damlada sana yaklaşsam. Sana koşmak için daha da bir ağlasam. Susturmaya çalışmasa hiç kimse. Hiç kimsede teselli bulmasam. Sadece sen olsan yanımda. Ağlamalarımla sadece sana doysam. Sana olan susuzluğumu gözyaşlarımla sulasam.

Gözyaşlarımla senin sevdanı buluştursam. Senin sevginden mahrum kaldığım karanlık günleri gözyaşlarımla unutsam. Mutluluğu yakalasam ağlayışımda, mutluluğu gözyaşlarımda saklasam. Nazar değmese mutluluğuma, ben mutluluktan ağlarken aslında mutsuz sanılsam. Kıskanmasalar senle vuslatımı, anlamasalar benim vuslat için ağladığımı. Ben ağladıkça sana koşsam, ama herkes senden uzaklaştığıma ağladığımı sansa. Oysa ben gözyaşlarımı senin vuslatına ermek için akıtsam.

Öyle bir vuslata ersem ki bir daha hiç hasretine yanmasam. Artık seni aramak için sadece aynalara baksam. Sadece hüzünlerde değil sevinçlerde de senle olsam. Her anımı, her nefesimi senle doldursam. Gözyaşlarına boğulurken aslında senin sevgine doysam.

Sonra göz yaşlarımla Aynı bulsam, Şını bulsam, Kafı bulsam. Sana yaklaştıkça Ayn olsam, Şın olsam, Kaf olsam. Sana gelişimle birleştirsem bu harfleri. Sana gelişimin adını Aşk koysam. Ağladıkça yüreğime sen dlsan. Sonra sen olsam. Sensiz kalmaktan korkmadan seni bende yaşatsam. Ben deyince sen gelsen aklıma, sen deyince beni bulsam..

Gözyaşlarımın adı sen olsa. Sen ben olsan. Ben sende olsam. İkimiz bir olsak. Adımız Aşk olsa..

Selam Sevgi ve Dua ile...
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

Aşka Ağlasam... Empty
MesajKonu: Geri: Aşka Ağlasam...   Aşka Ağlasam... EmptyPerş. Tem. 14 2011, 22:56

Bugün doya doya, kana kana ağlasam. Gözyaşlarım sel olup söndürse gönülde ki yangını. Hiç kimse bir sebep aramasa ağlayışımda, gözyaşlarımın altında bir neden bulmaya çalışılmasa. Sadece ağlasam..Süzülse göz yaşlarım yanaklarımdan sessizce. Kimse görmese ağladığımı ya da herkes görmezden gelse.

Ağlayarak yıkasam gönlümdeki karaları. Ağlayarak unutsam dünyadaki varlığımı. Nedenini bilmeden, n’içinini düşünmeden sadece ağlasam, ağlamalara doysam.

Aglıyorum ama neye,neden aglıyorum, kalbimi sızlatan insan olmanın verdigi hisle
engel olamamanın verdigi ızdırabla,canımı acıtan keşkelerim için.Biliyorum, aslında
aglamak yerine göre hoş ve güzel bir duygu, insanın içini ferahlatan,umudu umutlan
dıran,sevgiyi tırmandıran,kalbi ferahlatan.Yine biliyorum, aglamak sevinç demek
coşku demek bayram demek sonunda şeker ve çikolata demek.
ve
Yine biliyorum ki, aglamak ızdırap veren, can acıtan bir duygu,insanın içini karartan
umudu solduran,sevgiyi indiren,kalbi sızlatan.Yine biliyorum,aglamak hüzün demek
solmak demek,sonunda tokat demek.

Aglıyorum acıdan, aglıyorum bir ölünün ardından,
Evet,insan ne hoş bir varlıktır ki,sevinci aglıyarak üzüntüyü gülerek yaşar.İnsan ne boş varlıktır ki,günahını gülerek,sevabını aglayarak yaşar.İnsan ne hoş bir varlıktır ki,acıya sabretmesini,sevince sukuut etmesini bilir.

Nice kalpler vardır çabuk incinir kırılır,belkide birdaha düzelmez.
ve
Nice insanlar vardır,gözlerinden yaş damlamaz
Ama yüreklerinden seller akar....

aglamak istiyorum
aglamak
aglamak
durmadan aglamak
aglamak
aglamak
ırmak olmak
sokakalara taşmak
dünyaya sıgmayıp
HAKKA KOŞMAK.....
çok güzel paylaşım mustafa kardeşim
bazen olur hiç bir şey yokken insan aglamak ister,içinde yogun bir duygu seli olur,yada bir bahane bulup başkasına çatıp hırsını ondan çıkartır.hadi sebebi varsa kendimizi haklı çıkartırız ama ya sebebi yokken karşı tarafı nekadar sarstıgımızın farkına varıyormuyuz.siz siz olun kendiniz için başkalarını feda etmeyin.en dogrusu onlar için kendimizi feda etmeliyiz.hele bu sanal ortamda hiç yoktan karşı tarafı rencide edebilecegimizi unutmayalım.muhakkak hepimizin başına böyle olaylar gelmiştir,gelin bundan sonra daha dikkatli hareket etmeye birbirimize söz verelim.çönkü bir anlık bir espri veya yazı karşı tarafta derin bir yara açabilir.buda o kişinin belki bir gün belki bir hafta o yazının etkisinde kalarak çevresindeki insanlara (anne,baba,eş,kardeş,komşu,arkadaş dost) işine, okuluna karşı agresif olabilir,en üzücü tarafıda kendimizle beraber onlarıda üzmemizdir.

laleler Allah razı olsun 2 laleler :
Nur_Sultan
Moderator
Nur_Sultan

Aşka Ağlasam... Empty
MesajKonu: Geri: Aşka Ağlasam...   Aşka Ağlasam... EmptyCuma Tem. 15 2011, 19:13

İkinizinde eline yüreğine sağlık.
Sanırım ruh halime hitap eden yazılar. emeğinize sağlık..

çiçek6 Allah razı olsun çiçek6 canlar
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Aşka Ağlasam... Empty
MesajKonu: Geri: Aşka Ağlasam...   Aşka Ağlasam... EmptyC.tesi Tem. 16 2011, 01:42

çiçek17 Allah razı olsun çiçek17

Aşka Ağlasam...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşka Ağlasam;Ayn,Şın,Kaf Olsa Adımız...
» Ağlasam...
» Aşka Gel Aşka...
» Aşka Vefa...
» Aşk Makamında Aşka Ulaşmak