ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Hiç Bir Şeyindim… ve Hiçinde Kaybolmak Adına Gittim…  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Hiç Bir Şeyindim… ve Hiçinde Kaybolmak Adına Gittim…

4 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Hiç Bir Şeyindim… ve Hiçinde Kaybolmak Adına Gittim…  Empty
MesajKonu: Hiç Bir Şeyindim… ve Hiçinde Kaybolmak Adına Gittim…    Hiç Bir Şeyindim… ve Hiçinde Kaybolmak Adına Gittim…  EmptyCuma Ara. 31 2010, 23:12

Beni sende sonsuz kılan neydi? Ellerim neden bu kadar asi? Söylesene… Yüreğim neden bu kadar serseri?

Kelimelerini içime batıra batıra geldin bir Haziran gecesi… Üşümüştü kelimesizliğim… Tümcesizliğim nasır tutmuştu,yokluğa vuslatı kendine masal saymaktan… Bilinmezliğim sinsi bir kanserdi yazgımda… Ve çözülmeyen bir düğümdü adım;kırgın bir güle bestelenmiş hüzzam şarkının hiç yazılmamış nakaratında…Oysa sen ümmiliğimin kalemini konuşturacak kadar kelimeliydin… Ve bana yazmayı öğretecek kadar sabırlı… Kırgın bir gülün kırıklığıydı acımı acına yakıştıran… Ayak basılmamış bilinmezliklerdi belki de seni uçurumlarımdan hiçliğime savuran… Usul bir sessizlikle yanaştın yalnızlığımın kıyılarına… Masum bir soru işareti batırdın yalnızca adıma… Çocuk aklımla nerden bilebilirdim ki satırlarının içimdeki okyanusu yakacağını? Ve nerden bilebilirdim bu koca adamın bilinmezliğime ayak basacağını?

Bak ! Annem pamuk prensesi getirmekten dönüyor masalıma… Oysa yedi cüceler kabuslarımı basmakta… Ve intiharım gelişine ramak kala infazda… Tek celsede kelimelerim darağacında… Devler ülkesinde sol omzu yere yakın bir bücür ölüme kucak açmakta…

Gittim… Can yakmayacaktı gidişim… Masum bir suskunluktan dem vuracaktı zaman… İçime içsiz kalsa da gidişim,beni oynayacaktı yine gözlerim… Olmadı… Canını yakmamak adına yaktım canımı… “Hiç” bir şey insanı bu kadar yakar mı?

Hiç bir şeyim!
Gittim ve paçavraya döndü cesedim… Üstüme örtecek kadar bile yok kelimelerim… Susacak kadar kelimesiz,yazacak kadar bensizim… Bilinmek yaksa da canımı;Söylesene (h)içimin en (h)iç yanı! Ölsem biter mi bu hiçlik?

Sen;şakağına el yordamıyla bir kurşunluk acıların değil,bin atımlık yalnızlıkların dayandığı bir haziran gecesinde sınırımı ihlal ettin… Ben;elim kalemimde,kuşandım kelimelerimi ve çevirdim sessizliğimi adına beklemekteyim… Oysa çok geç… Bilinmezliğimi ele geçirdin…

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Hiç Bir Şeyindim… ve Hiçinde Kaybolmak Adına Gittim…    Hiç Bir Şeyindim… ve Hiçinde Kaybolmak Adına Gittim…  EmptyC.tesi Ocak 01 2011, 01:29

çiçek6 Allah razı olsun çiçek6
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

MesajKonu: Geri: Hiç Bir Şeyindim… ve Hiçinde Kaybolmak Adına Gittim…    Hiç Bir Şeyindim… ve Hiçinde Kaybolmak Adına Gittim…  EmptyC.tesi Ocak 01 2011, 13:59

Gittim… Can yakmayacaktı gidişim… Masum bir suskunluktan dem vuracaktı zaman… İçime içsiz kalsa da gidişim,beni oynayacaktı yine gözlerim… Olmadı… Canını yakmamak adına yaktım canımı… “Hiç” bir şey insanı bu kadar yakar mı? Sad Sad

çiçek4 Allah razı olsun çiçek4

Nur_Sultan
Moderator
Nur_Sultan

MesajKonu: Geri: Hiç Bir Şeyindim… ve Hiçinde Kaybolmak Adına Gittim…    Hiç Bir Şeyindim… ve Hiçinde Kaybolmak Adına Gittim…  EmptyC.tesi Ocak 01 2011, 17:13

MaVi_GüL demiş ki:
çiçek6 Allah razı olsun çiçek6

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» (H)iç Bir Şeyindim… Ve (H)içinde Kaybolmak Adına Gittim…
» Sana “Nasılsın?” Diye <sormayacağım… Çünkü…
» Yazamadıklarım&#8230; Diyemediklerim&#8230; Göremediklerim&#8230; Bilemediklerim&#8230; Silemediklerim&#8230;
» Sustum… Öylesine… Bir nefeste… Aheste…
» Bende Gittim Bir Geyiğin Avına (Alageyik)