ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa   Bir Münacat Bir Dua... Lütfen okuyun Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Bir Münacat Bir Dua... Lütfen okuyun

4 posters
YazarMesaj
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

Bir Münacat Bir Dua... Lütfen okuyun Empty
MesajKonu: Bir Münacat Bir Dua... Lütfen okuyun    Bir Münacat Bir Dua... Lütfen okuyun EmptyC.tesi Ekim 02 2010, 22:40

BİSMİLLAHİRRAHMANNİRRAHİM

Ey Rabbim herşeyi kaplayan rahmetinden her şeye gücü yeten kuvvetinden her şeyin boyun eğdiğin kudretinin karşısında hiç birşeyin duramadığı izzetinden herşeyi kaplayan azametinden herşeyi kuşatan ilminden herşeyi aydınlatan nurundan istiyorum ve bekliyorum bilki sana muhtacız gizlice yaptığım günahlarım senin ilmindedir beni gizli günahlarımın ağırlığından kurtar sen herşeye şahitsin günahlarımı rahmetinle gizledin Rabbim sen her günahı bağışlayan ve her hatayı örtensin sen benim fakirliğim ve güçsüzlüğümden haberdarsın Yarabbi Yarabbi Yarabbi yüceliğin adına seni anmama yardım et günahlarım bilgisizliğim ve boş emellerim aşırılıklarım ve gafletimden dolayı senim af kapını gözyaşımla çağırıyorum biliyorumki derdimin ilacı sensin

Ey Rabbim benim kimim var senden başka affı ve rahmeti başka kimden isteyeyim bu kadar günah ve aşırılılıktan sonra sana geldim pişman ve perişanim beni çirkin günahlarımdan ve arkadaşlıklarımdan kurtar sana dönüyorum günahlarımı itiraf ediyorum yalnız sana sığınıyorum özrümün kabulu için gözyaşlarımla af diliyorum affet Yarabbim affet
Ey Rabbim senin rahmetini gördükten sonra beni yakacağına inanayımmı keşke bilseydim sen benim dünya ve ondan gelecek belalarımın direncimin azlığını biliyorsun ve biliyorsunki ben senin ayrılığına dayanamam gözyaşlarımla çağırıyorum seni ey müminlerin dostu feryad edenlere cevap veren ey sadıkların dostu beni affet her günahı işlemiş ve her günaha bulaşmışım sen hepsine şahitsin gizli olanı sen rahmetinle gizledin beni çirkin günahlarımın ağırığından kurtar yüreğim dostluğunu kaldıramaz ama kalbim sevgini hissedebilir sana böylece inanmamıştım ve senin sevginden habersizdim
Ey Kerim ve Rahim olan Rabbim sen benim dünya ve belalarıma karşı gelecek olan gücüm ol bana kudretinle güç ver biliyorsunki ben sana muhtacım İlahi bilmiyorumki sana neleri şikayet edeyim insanlarımı zorluklarımı üzerime gelen günah ve belalarımı beni affet Rabbim her şeye sabrettim ama senin ayrılığına sabredemem sana sürekli bir kul olayım güvencim dayanağım dostum sensin her halimle sana koşarım bana kuvvet ver kapına gelmeme yardım et uğrunda herşeyimi vermem için bana güç ve nur ver huzurunda değişmez olayım sana koşanlarla birlikte sana koşayım seni sevenlerle birlikte seni seveyim rahmetin ve kudretinle koru beni hatalarımı günahlarımı affet değilmiki sen kullarına bu hükmü verdin bana yönelin benden isteyin kabul edeyim bende yüzümü sana çevirdim elimi sana uzattım silahı ağlamak ve sermayesi ümit olan bu kulun senin kapına geldi eğer affeder merhamet edersen bu senin şanındır eğer bağışlamassan hangi kapıya gideyim hangi kapı var senden başka Rab yokki ona gidilsin tüm zerrelerimle sana sığınıyorum
Rabbim Rahmetinle şefkatinle beni kucakla AMİN.

Selam.Sevgi,Ve,Dua İle[/font] [[/color]/size][/i]İle....[/b]
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

MesajKonu: Geri: Bir Münacat Bir Dua... Lütfen okuyun    Bir Münacat Bir Dua... Lütfen okuyun EmptyPaz Ekim 03 2010, 01:00

bana yönelin benden isteyin kabul edeyim bende yüzümü sana çevirdim elimi sana uzattım silahı ağlamak ve sermayesi ümit olan bu kulun senin kapına geldi eğer affeder merhamet edersen bu senin şanındır eğer bağışlamassan hangi kapıya gideyim hangi kapı var senden başka Rab yokki ona gidilsin tüm zerrelerimle sana sığınıyorum
Rabbim Rahmetinle şefkatinle beni kucakla AMİN.

amin amin amin

ALLAH razı olsun eline emeğine sağlık

çiçek7 çiçek7 çiçek7
Nur_Sultan
Moderator
Nur_Sultan

MesajKonu: Geri: Bir Münacat Bir Dua... Lütfen okuyun    Bir Münacat Bir Dua... Lütfen okuyun EmptyPaz Ekim 03 2010, 12:57

amin amin

ALLAH c.c razı olsun kardeşim eline emeğine sağlık

çiçek çiçek2 çiçek3
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Bir Münacat Bir Dua... Lütfen okuyun    Bir Münacat Bir Dua... Lütfen okuyun EmptyPtsi Ekim 04 2010, 00:12

Amin... Amin...Amin...
ALLAH(c.c) razı olsun.
Selam ve dua ile...

çiçek13 çiçek13 çiçek13

Bir Münacat Bir Dua... Lütfen okuyun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lütfen Okuyun
» Münacat...
» Münacat
» Beş Dakika Lütfen