ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Yüreğinden Uzaklardayım Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Yüreğinden Uzaklardayım

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Yüreğinden Uzaklardayım Empty
MesajKonu: Yüreğinden Uzaklardayım   Yüreğinden Uzaklardayım EmptyPaz Nis. 03 2016, 21:23

Yüreğinden Uzaklardayım

Kokun rüzgara dolar eser de, sarar sensizlik her nefeste, bilirim gün gelir yaşanır seninle, bu kadar severken bitemez ki böyle. Kokun hala içimde her rüzgar esişinde daha da bir doluyorsun içime, sensiz kaldım işte sensizlik sarıyor beni her nefeste. Sensizlik bu alışmam gereken ve alışacağım alışmak zorunda olduğum. Hayalimde senle yaşanacak çok güzel günler var diyordum artık onlarda yok...

Biz çok zamansız ayrı düştük bir birimizden bu kadar çok severken, bu kadar yakınken mutluluğa bitti işte. Bitmemesi gereken bir aşktı bizimkisi, öğrendim bazen sevmek hiç bir şeye yetmiyormuş derlerdi bana çok saçma gelirdi bu cümle şimdi ben bunları yaşıyorum senden uzakta senle. Bilirim gün gelir yaşanır seninle, bu kadar severken biz yenilmeyiz, hiç kimseye hiç bir şeye, olmuyor bir tanem olmuyor...

Ben seninle yaşıyorum bu aşkı ama sensiz, nasıl tek kişilik yaşanır deme bu aşk ben yaşıyorum. Hiç kimseye anlatamadım bunu sensiz olmadığını, sensiz yapamadığımı kimseler dinlemedi, canımdan saydıklarım bile görmüyorlar şimdi benim halimi. Olmuyor senden uzakta sensiz yapamıyorum artık bitsin istiyorum boğulmalarım, çığlıklarım ama bitmeyecek...

Yüreğinden uzaklarda çaresiz
Sen canımın parçası alnımın yazısı
Yoksun nasıl yaşarım ben sensiz

Yüreğinden uzaklardayım ama yüreğimdensin sen benim canımdan bir paraça içimde yaşayan diğer yanımsın. Sen yoksun söyle ben ne yapayım. Bizim şarkımızın altına bunları yazmayacaktım ben ama bunlar düştü bizim aşkımıza. Ben şimdi istemediğim bir hayatın kucağına adım adım gidiyorum bilmiyorum şimdi sen hangi yüreğe dokunuyorsun hangi elleri tutuyorsun hangi göz gözlerine değiyor bil ki yüreğinden uzaktayım ama yüreğimdesin ve senin yerin yüreğim…

Selam Sevgi ve Dua ile...  
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Yüreğinden Uzaklardayım Empty
MesajKonu: Geri: Yüreğinden Uzaklardayım   Yüreğinden Uzaklardayım EmptySalı Nis. 05 2016, 02:18

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

Yüreğinden Uzaklardayım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Baktım Uzaklardayım...
» Düştüm Yüreğinden...
» Yüreğinden At Beni...
» Yüreğinden Bir Selam Yolla...
» Sevgin Eksik Olmasın Yüreğinden...