ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Belki... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Belki...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Belki... Empty
MesajKonu: Belki...   Belki... EmptyPtsi Tem. 13 2015, 00:12

Belki...

Ben ki; belki yar aşkının esiriydim
Ben ki; belki of sevdana serseriydim
Ben ki; belki yar dermansız bir dertliydim
Sevdim amansız sevdim...

Kimse yaralanmasın diye tek başına taşımışsın sevdayı, oysa çift kişiliktir aşk, iki kişi başlayıp tek yürekte son bulmaktır. Niye bu kadar saklanmışsın. Sokakta bir sürü şarkı sesi birbirine karışmış, korsan cdler tezgahlardaki yerini almış. Bir tane satalım abla, abi ne olur diye yalvarıyor tezgahtar önünden geçenlere. Yüreğimde bir korsan tarafından çalınmış aşkım, ben korsanları iyi bilirim diyorum yavaşça. Ancak sokak parkelerinin ve kuşların anlayabileceği bir dille. Bugünlerde hep böyle konuşuyorum, korsan bir aşkı büyütüyorum hala. Ne fark eder artık korsan şarkılar çaresi olur mu, yürekten çalınanların...

Kimse kapıya vurmadan, zile basmadan içeri giremiyor, her köşede polisler var, hırsız içeride diyorum. Sokakları kollamanın ne anlamı var, yıldızlar gibi mavi ışıklar saçılıyor geceme. Bir an gece birden yıldız oluyorsun gözlerimde, karanlığı kovuyorsun bir bakıyorum, karanlıklarda boğuyorsun sevdikçe. Korsana düştü ya aşklar ondan diyorum, gerçek aşklar üzmez biliyorum, sahibi korur sevenleri, bir başına bırakmaz bir yerlerde...

Mutfakta soğanlar yanıyor, sokakta yürekler, uzmanlar yanmış şeyleri yemeyin dese de, ben kalbimi yiyorum hala ve doymadan kalkıyorum her defasında sofradan. Bir bardak su içiyorum her kayıptan sonra, benden gidenler adına ve yeniden başlıyorum hayata, hiç olmamış gibi, hiç yaşanmamış gibi...

Muhteşem arabalar ve evlerle hayatın lüksünü yaşayan insanlara en büyük lüksüm sevmek diyorum bugünlerde. Siz hiç derinden sevdiniz mi, arabalarınızdan ve evlerinizden vazgeçecek kadar delindi mi yüreğiniz. Ne olur yalan söylemeyin bana, arabanıza atılan çiziklerden söz açmayın, tozu alınmamış çiziklerle eski bir ev gibi duruyorum. Bana tarihten söz etmeyin, hiç değişmedi duygularım, bir çınardan daha deliyim...

Belki değişir zamanla sokaklara düşen aşkların talihi, tezgahlardan alıp layık olduğu yere koyar onu sahipleri. Her yürek hak ettiği değeri bulur bir gün, korsan aşkların hüküm sürdüğü coğrafyada, aşk asıl sahipleriyle yürür, çalıntı olmayan aşklar varır huzura. Başında sen, ardında ben mutluluk atının, beraber koştururuz umutları sonsuza, olur ya belki...

Şule Meryem Canpolat

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Belki... Empty
MesajKonu: Geri: Belki...   Belki... EmptySalı Tem. 14 2015, 03:13

çiçek16Allah razı olsun çiçek16

Belki...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics