ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Değişen Duygular Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Değişen Duygular

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Değişen Duygular Empty
MesajKonu: Değişen Duygular   Değişen Duygular EmptyPtsi Mayıs 04 2015, 00:58

Değişen Duygular

Geçen zamana eş değişen duygular; bir özlem, yeni kozasından çıkmış bir kelebeğin kanat çırpınışlarındaki o titreşimler gibi, kalbimin atışları sesini duyduğumda. İçinde bin bir hasreti taşıyor içime çektiğim o anki heyecanla teneffüs ettiğim hava. Bilmediğin öyle hallere düşüyor ki seni hissettiğim anda yüzümün görünüşü, tiyatrosunda rol kapmak için mimik hareketlerini geliştirmeye çalışan sanatçı gibi, oysa hepsi istem dışı. Kolay değil, her ayrılığın beni dipsiz karanlıklara bıraktığı o zaman dilimini geçirmek ve sonrasında yoğun ışığın yeni doğmuş bebeğin gözüne dokunduğu andaki şaşkınlığı yaşamak, beni arayan her telefonunda senin adını görmek. Baharı içime çeksem bu denli yeşillikleri, renkleri başka yerde göremeyecekmişim gibi Cenneti hatırlatıyor senin bana varlığın o an...

Ben çaresizliğimin içinde bocalarken konuşuyorsun nasılsın diye. Nasılım keşke görebilsen nasıl olduğumu, sözcükleri kullanmak bile sıkıntı yaratıyor, çünkü gözlerime baktığında göreceksin bendeki asıl sensizliği ve sonrasında senle gelen güneşi nasıl hissettiğimi. Yoruldum sadece, ben çaresiz bir toprağa bağlı, suyu varsa içilen yoksa kuruyacak bir filiz olmak istemiyorum artık. Her an yanımda çağlayan bir pınarım, susuzluğumu doyarcasına kana kana içiren ol istiyorum. Üşüdüğümde üstümde yapraklarıyla kapatan, sarmaşıklarıyla gövdeme dolanan koruyucum ol. Öyle hasretim ki bu güvene, sevginin inancına bana bu yolu gösteren rehberim ol istiyorum artık. Beklemek kolay değil, ben beklesem bile vücut saatim dinlemiyor beni, oysa kalbim öyle genç ki. Bazı şeyleri hatırlatmak değil amacım, varolan bir şey varsa eskiye dair, o hep bir yerlerde saklıdır ve sadece dışarı çıkma cesaretini bekliyordur, sevgimin cesareti ol isterim artık. Her şey gibi değişiyor ömür ve içinde yaşanılan zaman, değişen duygularımın takipçisi ol, yitip gitmeden içimdeki son ümit ışığı...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Değişen Duygular Empty
MesajKonu: Geri: Değişen Duygular   Değişen Duygular EmptySalı Mayıs 05 2015, 02:08

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

Değişen Duygular
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Değişen Zamanmı? Yoksa Bizlermi?
» Duygular
» Duygular...
» Gerçek Duygular...
» Göçebe Duygular