ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Bugün Seni Kalbimden Sildim Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Bugün Seni Kalbimden Sildim

2 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Bugün Seni Kalbimden Sildim Empty
MesajKonu: Bugün Seni Kalbimden Sildim   Bugün Seni Kalbimden Sildim EmptyPaz Nis. 20 2014, 21:12

Anılarıma ihanet etmek zor geldi, geçmişimi tümüyle silmek zordu, kendimi onca yıl yok saymaya dayanamadım.

O yüzden güzel anların tozlarını aldım, kutularına koydum yeniden ve “Eskiden Sevilmişler” rafına kaldırdım. Üstüne bir de kurdele ekledim, en çok sevilmiş olarak seni seçtim.

Başka bir zamana dönüyordu artık hayat, başka bir yalnızlığa geçiyordu ömür ve ben üstümde bu ağırlıkla yaşamamaya karar verdim dün gece, kalktım ayağa başladım ömrümün bahar temizliğine…

Önemli olan seni silmek değil, zaten seni silmek çözüm değil. Önemli olan bendeki bu kafayı değiştirmek! Neden hala yanımda olmayan birini düşündüğümü anlayabilmek…

Önce yatak odasından başladım temizliğe, mutfak, salon derken elime geçti eskimişliğim, dolap arkasına attığım maziler, fotoğraflar, mektuplar. Bazılarını attım, bazılarını yeniden düzenledim.

Bu arada kendimi temize çektim….

Ne yaşamış olursa olsun insan, değişime zorlamalı aklını. Önce kendini kıymetli görmeli, değerli saymalı.

Sevmiştim seni, doğru! Ama kendimi senden fazla sevmezsem, neden bu yaşamın içindeyim diye düşünmeliyim. Kendimi değerli bulmuyorsam eğer, senin bulman için ne sebep olabilir ki?

O yüzden şöyle bir su çarptım yüzüme banyoda, aynada gözlerime baktım. Kalktım önce evi topladım, sonra kalbimi silip süpürdüm. Belki hemen yeni bir aşkı beklemeyecek kalbim, belki henüz bir misafire de hazır değil evim ama ben güzel şeyleri hak ettiğime inandım ve kendime bol sütlü bir kahve yaptım.

Radyoyu açtım, bir şarkı tuttum, gülümsedim, sonra camın kenarına oturdum. Karşı evlerde yanan ışıkları seyrettim. Kim bilir benden daha dertli kimler var şu anda bu hayatta diye düşündüm, şükrettim.

Sen gittin ama ben henüz bitmedim ve zaten ömrü bana sen mi verdin ki; seninle biteyim… Şimdi değişim zamanı eski sevgilim, kusura bakma gözyaşlarımı ve acılarımı da çöple birlikte atsın diye kapıcıya verdim…

Candan Ünal

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Bugün Seni Kalbimden Sildim Empty
MesajKonu: Geri: Bugün Seni Kalbimden Sildim   Bugün Seni Kalbimden Sildim EmptyPtsi Nis. 21 2014, 00:35

çiçek4 Allah razı olsun çiçek4 

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bugün Ben Seni Gördüm
» Bugün Seni Her Zamankinden Çok Özledim
» Sildim Beni Üzen Herşeyi
» ''Seni Seviyorum' Dedim,'' Bende Seni'' dedi ..
» Ben Her Şarkıda Seni Söyledim Seni Dinledim