ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Acıtmıyor Sevdan Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Acıtmıyor Sevdan

2 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Acıtmıyor Sevdan Empty
MesajKonu: Acıtmıyor Sevdan   Acıtmıyor Sevdan EmptyPerş. Mart 20 2014, 22:01

Acıtmıyor Sevdan

"Acımıyor artık canım" diye başlamayı ne çok isterdim her yazımdaki ilk cümleme.. istediğim yerde daha çok sancılanıyo canım daha bi ağrı giriyo içime... oysa kimseye tuz bastırmıyorum adına, ben bile içimde öyle bi yere emanet etmişim öyle biyere oturtmuşum ki yaranı olmazsa olmazım olmuş bu ağrı..

Neler değişti bil bilsenn.. kaç yolcu ağırladı bu yürek kaç ilaç aradı kaç kaçışı hep yarım kaldı... herkez bişeyler bıraktı kendinden, bendende götürdüler bi senin kolundan tutup gitmediler... bi seni bıraktılar bi senin eserine dokunamadılar... bak gene acıyo canım gene vermek istedim yaranı ellere...
"Sen bakma bana.. vermem kimselere bende kalan acın olsada..."

Aynaya her baktığımda parmaklarının bi zamanlar sihirli dokunuşuyla okşadığı yanaklarımda takılıyorum.. belki özlemişsindir diye yerine dokunuyorum kendime...

Bilirim;
Kavrulsada tenin tenimi her özlediğinde, yansada için her aklına geldiğimde, parmakların uyuşsada özlemimden gelmezsin.. eğmezsin o dik başını bilirim...

Ama bilirmisin ben her batan günde biraz daha alışıyorum kendime... bendeki sen_le yaşamayı bendeki acınla ağrınla yaşamayı beceriyorum hatta sevmeye başlıyorum... ne sadistçe dimi... acırken içim ağrırken dört bi yanım ve düşman olacakken aynadaki ten içime ben sevmeye başlıyorum bu halimi...
Sendeki ben şimdi hangi köşesinde yüreğinin bilmem ama sen kilitli bi mahkum gibi hep en ücra yerindesin içimin...
orda kirlenmezsin sen..

işte bunun için bu kadar çırpınmama rağmen gelmemem.. gel dememem bunun için...

Biliyorum gelirsen, gelirsem kirlenicek herşey.. çıkınca serbest haline yüreğimde, yüreğimide kirleticeksin biliyorum...

Hiç bir gelişin gidişinden daha temiz değildi...

Şimdi bu halinle bu verdiğin yaralamalarına rağmen o kadar temizsin ki içimde, onu kirletmeyeceğim seninle bile....

Alıntı
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Acıtmıyor Sevdan Empty
MesajKonu: Geri: Acıtmıyor Sevdan   Acıtmıyor Sevdan EmptyCuma Mart 21 2014, 01:43

çiçek18 Allah razı olsun çiçek18 

Acıtmıyor Sevdan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bırakmadı Sevdan
» Senin sevdan eskimiyor !
» Terk Etmedi Sevdan Beni...
» Sevdan Esiyor Başımda Dertliyim Sunam