ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Şimdi Aşka İnanmalısın ! Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Şimdi Aşka İnanmalısın !

2 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Şimdi Aşka İnanmalısın ! Empty
MesajKonu: Şimdi Aşka İnanmalısın !   Şimdi Aşka İnanmalısın ! EmptyPerş. Mart 13 2014, 20:27

Şimdi Aşka İnanmalısın !

Aklımı sağlam tutabileyim diye bu karmaşanın içinde, yine aşka sarılıyorum. Birilerini seveyim diyorum, kimseyi sevemeyenlere inat.

Sevdikçe büyüyor insanlığım çünkü sadece sevdiğimde kalbimin olduğu yeri hissedebiliyorum. Susuyorum ama öfkem de büyüyor içimde, sevgiden nasibini almayanları görünce…

Aşk var bir yerlerde yahu, bir şehrin bir sokağında, sen tam da bu satırları okurken, bir kadın bir adamın gözlerinin en dibine bakıp aşka yeniden inanıyor.

Sen inanmıyorsan, düşündüklerindendir. Sevmeyi öğrenemeyişindendir. Susuşundandır her tebessüme ve hiç gülümsemeyişinin nedeni belki geçmişten beri biriktirdiğin öfkendir.

Her ne yaşadıysan bir yerlerde, bırak bahtsızlığı, kötülüğü, birilerinin kini taşımayı ve kalbini sevmeye aç. Aç çünkü tükeniyoruz, kalbini aç çünkü sevmeyi bilenlerin sayısı bir avuç kadar.

Oysa sevmek kurtaracak hepimizi ve aşkın yaşaması için sevmeye inananlara ihtiyaç var.

Sevmeyi öğreneceksin, öğrenmelisin. Sevdikçe daha güzel olacak çünkü dünya. Kölüğün gücü zayıflayacak ve daha güçlü parlayacak güneş.

Sev ve hep sevmek için yaşa. Her başlangıcın içinde bir taze umut ve aşka giden bir yol ara. Bulamadıklarına değil, bulduklarına çevir yüzünü.

Sahip olamadıklarına değil, elini tutanlara bak. Bak ve sevildiğini hisset. Bir gün bir yerlerde senin de başını okşamamış mıydı bir yabancı el ve o zaman, sen de bakmamış mıydın o göze aşkla?

Şimdi daha çok sev, daha çok inan aşka. İnandığın zaman gelecek olan sevginin mucizesine inanmakla başla…

Şimdi tüm zamanlardan daha çok ihtiyaç var aşka inananlara, şimdi herkesi kucakla, sev ve bir daha bak gökyüzüne. Hala nefes alıyorsan, umut hep var aşktan yana…

Candan Ünal

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Şimdi Aşka İnanmalısın ! Empty
MesajKonu: Geri: Şimdi Aşka İnanmalısın !   Şimdi Aşka İnanmalısın ! EmptyCuma Mart 14 2014, 01:08

çiçek7 Allah razı olsun çiçek7 

Şimdi Aşka İnanmalısın !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Sen Şimdi Yârim oldun Ya Ben Şimdi Seni Hiç Özlemeyecek miyim...?
» Aşka Gel Aşka...
» Aşka Vefa...
» Aşka Dair
» Mızrapsa Aşka