ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Unutmadım Unutamam Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Unutmadım Unutamam

2 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Unutmadım Unutamam Empty
MesajKonu: Unutmadım Unutamam   Unutmadım Unutamam EmptyCuma Şub. 14 2014, 20:18

Unutmadım Unutamam

Unutmadım, unutamam,
Kara sevdam merak etme.
Yaşamaksa, yaşadım lakin
Canımın çoğu kaldı sen'de!

Gittim.. Sen'in ve sevginin olmadığı neresi varsa oraya.. Görmemek iyi geliyor, göz görmeyince gönül katlanıyor. Yani alıştım, alışıyorum.. Ama unutmayı çıkardım hayatımdan, unutmaya çalıştıkça daha çok hatırladığım oluyorsun. Anladım ki unutamam!
O günden sonra yaşadım, yaşamak böyle oluyorsa eğer.. Daha cansız, daha hissiz.. Ama daha sakin, daha huzurlu..

Pişman mıyım asla!
Güzelleştim yasla!
Sevmedim mi? Sevdim evet
Sen'den sonra ihtirasla!

Sen'i geride bırakmaktan hiç pişman olmadım. Çünkü sen, beni, sen'i sevdiğim için çoktan pişman etmiştin. Yas’ın, sevginden daha az acıtıyordu. İçimde kaldı öylece işte.. Başka yüreklere aktım, usulca, yas’ınla.. Çokta sevdim sen'den sonra ama sen'i sevdiğim gibi olmadı hiç biri.. Mutlu olsun, mutlu ettim.. Ama.. Hani şu ama’sı var ya.. Olmadı sen'in gibi, yaşanmadı.. Ne acısı, ne de sevgisi benzemedi sana olana..

Ama benim ciğerim yanar,
Ten oyalanır, can kanar.
İki gözüm iki çeşme,
Haberin yok içerime içerime akar!

Alışsam da içimde bir yerler hala yanar.. Ten gülse de, canımdaki yaran kanar.. Bazen ağlarım usul usul ansızın.. Mutlu olsam da, yarım kalan sevdam batar gözüme. Yaşlar yağmur damlası olur içimde. Yıkadıkça yıkar, tuz basar yarama.. Kabuk tutar sonra.. Ben kendi başıma kanatır, kendi başıma iyileştirir oldum zamanla..

Unutmadım, unutamam,
Kara sevdam merak etme.
Yaşamaksa, yaşadım lakin
Canımın çoğu kaldı sen'de!

Sen'in bilmene, duymana, görmene gerek yok.. Unutmayışım kendime, alışmam kendime.. Şu an ki mutluluğum kendime.. Ben öğrendim hayatımda sen'in yerin olmadığını, şimdi sıra sen'de.. Bende yokum sen'in gibi kara sevdam.. Sen'de bıraktıklarım sen'in olsun Ben yaşarım böyle de..

Alıntı

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Unutmadım Unutamam Empty
MesajKonu: Geri: Unutmadım Unutamam   Unutmadım Unutamam EmptyC.tesi Şub. 15 2014, 01:40

çiçek6 Allah razı olsun çiçek6 

Unutmadım Unutamam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Unutmadım...
» Unutamam
»  Bir Tek Seni Unutamam...
» Bir Tek Seni Unutamam...!
» Zannetmeki Unutamam