ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Kendime Aldanırken, Aradığım Gerçek Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Kendime Aldanırken, Aradığım Gerçek

2 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Kendime Aldanırken, Aradığım Gerçek Empty
MesajKonu: Kendime Aldanırken, Aradığım Gerçek   Kendime Aldanırken, Aradığım Gerçek EmptySalı Şub. 04 2014, 21:01

Hadi dürüst olalım bu sefer, hiç olmadığımız kadar… Gördüğümüzü, duyduğumuzu boşverip, ne hissettiysek onu söyleyelim. Aldanışlarımız zaten ezberimizde artık, birazda aldattıklarımızdan bahsedelim.
Durma öyle sessiz, nasılsa belli yolumuzun ayrıldığı, aradan geçen zaman teferruat, gel bizi yâd edelim. Onca yalanın ortasından geçtik beraber, toplasan bir avuç gün; ama ne çok tebessüm biriktirdik. Bir yalanı yaşamadık biz, yalanların ortasında beraberce büyüdük. Sen kaybettiğim her şeyin karşılığı olurken, ben masumiyetimi yitirdim mesela. Seninle geçen günlerde, durmadan kendimden eksildim. Bak ilk gerçek benden, kızgınlığını gizleme, böyle olduğunu inan bende bilmiyordum. Sanma ki benim canım acımıyor bu gerçeklikte..
Hadi sen anlat birazda, gideceğini düşündükçe üzüyor muydu seni nasıl sevdiğimi görmek ya da karşısında ki kendinden bilenlerden miydin? Ondan mı kızdırıyordu gözyaşlarım seni. Bak bizbizeyiz artık, aramıza yıllar girmiş, ne bende adresin, ne sende özlemim kalmış.. Zaten ayrılıklar yalanlamıyor mu o büyük sevgileri, sende gerçeği söyle artık..
Durma öyle sessiz, nasılsa istesem de yüklenemem artık varlığını, yokluğunu da bıraktım üstelik sevgimden şüphe duymadığın kadar inan yorgunluğuma.. Evet, zordu taşımak seni, kendi yalanlarımı kendime yutturamazken, durup durup sana kanıyordum. Sana inandıkça yanılıyordum, yanıldıkça yalan ve içinden çıkamadığım bir düğüm oluyordu senli zaman. Şimdi istesem de düğüm tutmuyor kalbim, öyle bir çözüldüm ki ardından..
Hadi dürüst olalım şimdi, ilk defa… Ama son olsun mutlaka; çünkü ne sen kaldırabilirsin, ne de ben dayanabilirim onca gerçeğin ortasında kalmaya… Elimizden geldiğince bir defa dürüst olalım diyorum, son veda damgasını yemeden özlemlerim, seni tanımak istiyorum.
Aslında belki de sen haklısın, yakışmıyor gerçek bize. Bir zamanlar yalanlarla oyalardın, şimdide susarak koruyorsun beni kendinden. Hem aldana aldana sevmedim mi ben seni, sustuğunda özlemedim mi. Şimdi tutmuş gerçeği istiyorum, sanki unutmama yetecekmiş gibi...

Özlem Özcan

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Kendime Aldanırken, Aradığım Gerçek Empty
MesajKonu: Geri: Kendime Aldanırken, Aradığım Gerçek   Kendime Aldanırken, Aradığım Gerçek EmptyÇarş. Şub. 05 2014, 01:39

çiçek9 Allah razı olsun 2 çiçek9 

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kendime Bencil
» Susuyorum Kendime...
» Susuyorum Kendime
» Ben Kendime Gelemedim
» Ben Kendime Ne Yaptım...