ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Seni Seviyorum Sevgimlesin Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Seni Seviyorum Sevgimlesin

2 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Seni Seviyorum Sevgimlesin Empty
MesajKonu: Seni Seviyorum Sevgimlesin   Seni Seviyorum Sevgimlesin EmptyPaz Şub. 02 2014, 21:00

Mevsimlerden sonbahardı aylardan ekim zaten pekte önemi olmuyor takvime düşen günlerin. Serince bir üşüme tuttu parmak uçlarımdan ısıtmak istedim yüreğimi, alnıma yazgısız, kağıda düşen harflerimden.

Yüzüne konuşmak ellerini avuçlarında ısıtmak vardı lakin hayatın yazısı mektuplar gibi olmuyor sevgili. Ne yazacağımı bu kağıdın neresinden tutacağımı inan bende bilmiyorum aslında öylesine heyecanlıyım ki tarifi imkansız çünkü bu sana ilk mektubum.

İçinde bulunduğum zamanın kasvet kattığından mıdır yoksa sana olan hasretimin üşüten bir yanı mıdır üzerime düşen o cılız sokak lambasının ışığında sözlerimin de dilime dolaşmasından ürküyorum.

Hani hatırlıyor musun biz sevmez den evvel sevmiştik, görmeden, bilmeden duymadan, tanımadan birbirimizi. İyi ki de sevmişiz insan gerçekten hayatında bir kez seviyor belkide hiç yaşamayacağı bir duyguyu tatması bir kez gerçekleşiyor yada hiç olmuyor. Bunu seninle tatmak bana onur veriyor. Hayatımın altı üstü sensin sensin işte ötesi yok.

Dilime dua yaptığım kadınım

Dua dua sardığım, yüzüme gözüme sürdüğüm diğer yanım

Sen benden uzak o kentin soğuk ikliminde kim bilir neler yapıyorsun benden habersiz bilmiyorum ki sende benim seni düşündüğüm gibi düşünüyor dudaklarını avuçlarına dayayıp hohhlayarak ısıtmaya mı çalışıyorsun bilesin ki bu şehirde sana üşüyor, sana ağlıyor benden uzak olduğun için hüzünlere hüzün katıyor yokluğun. Bir ceylan kadar ürkek ve bir o kadar bakışlarında eridiğim sevgili.

Gamzemin çukurunda dondu sana akıttığım göz yaşlarım...
Sarılmamış yaralarla doluyor sensiz seninle yazan cümlelerim. Bütün kelimelerim sana yazıyor şahlandı tüm zerrelerim ısıt beni mektup ısıt beni üşümesin gönderilmemiş mektuplarım

Duvara düşen gölgemin sen olduğunu hayal ederek gelecek bir günde yeniden açmak için mektup sayfalarını yavaş yavaş yazacaklarımla sana güzel yarınlar diliyorum hasretliğinin verdiği hüzünler ve bana duyduğun aşk muhabbetinin yakıcı sıcaklığı ile gamzeme düşen göz yaşlarımın erimesini temenni ediyorum. Yüreğimi dağlayan sevdamı sana açan mektubumla.

Tebessüm ettikçe, dudakların kenarında gül açsın ve aşkın değdi kirpiğime bil ki kora döndü sana bakışım, yudumladığım her soluk sana olsun sevgili seni seviyorum sevgimlesin...

Enes Tarık

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Seni Seviyorum Sevgimlesin Empty
MesajKonu: Geri: Seni Seviyorum Sevgimlesin   Seni Seviyorum Sevgimlesin EmptyPtsi Şub. 03 2014, 02:12

çiçek10 Allah razı olsun 2 çiçek10 

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ''Seni Seviyorum' Dedim,'' Bende Seni'' dedi ..
» Ben de Seviyorum Seni
» Seni Seviyorum...
» Seviyorum Seni
» Seni Seviyorum