ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Sensiz Ne Gün Belli Ne Ay Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Sensiz Ne Gün Belli Ne Ay

2 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Sensiz Ne Gün Belli Ne Ay Empty
MesajKonu: Sensiz Ne Gün Belli Ne Ay   Sensiz Ne Gün Belli Ne Ay EmptyPaz Şub. 02 2014, 19:31

Canım yanıyor biliyor musun? Sensiz kaçıncı gecem bu hayaline sarılıp yattığım kaçıncı gece sensizliğe uyandığım hangi gündeyim ben unuttum artık bilmiyorum ki hangi gecedeyim hangi gündeyim bildiğim bir şey var ki oda sensizlik bir hiçlik duygusu sadece içimde ki seni özlüyorum özlemekte değil yaralıyım, eksiğim bitkinim...

Hangi gündeyiz sevgilim.. Sen gideli ne kadar oldu, yıllar geçti sanki sen hala gelmedin ben pencerenin kenarında seni bekliyorum yoksun yine bak güneş battı doğan güneşte geleceğim demiştin oysa bak güneş battı sevgili sen yine yoksun yine batırdım tek başıma güneşi dağların arkasına gönderdim. Umutsuzca perdemi kapattım. Hava karardı malum karanlıktan korkuyorum ışığı açmalıyım perde mi de kapatayım. Odamda senle bir başıma kalayım lambanın vurduğu ışıkla kalemimi alayım yine sensizliği yazayım. Başka yapacak bir şeyim yok zaten dimi sevgili sensizliği yazmaktan sensizliğe sarılıp uyumaktan başka çarem yok..

Hasretin nasıl bir hal aldı bende bilir misin? Napacağımı bilmiyorum teselli bulmaya çalışıyorum senden kalanlarla bana yazdığın o sevgi mektuplarını okuyorum ağlıyorum sevgilim hüzünleniyorum napayım görsen kıyamazsın bana ağlama dersin ama sensizlik çok ağır sevgilim..Fotoğraflarında yüzünü okşuyorum,onları öpüyorum kokluyorum çoğu gece ağlarken uyuya kalıyorum uyandığımda fotoğrafın ya göğsümde yada yastığımın ucunda oluyor “günaydın aşkım” diyorum öpüyorum gülümsüyorum perdeyi aralıyorum güneş çoktan doğmuş belki bugün gelirsin ama daha var dimi unutmuşum özür dilerim daha var gelmene…Gelinciğim dersin bana kırılgan olduğum için sevgilim sensizlik benim boynumu büktü ..Sensizlik kırdı beni yeniliyorum galiba bu sensizliğe günden güne bittiğimi hissediyorum sessini duyamadığım anlarda deliriyorum işte o zaman dalımdan koparılıyorum sanki o zaman soluyorum telefonun başında oturuyorum sallanıyorum neden çıkmadın neden sen değildin telefona çıkan neden...

Ya gelmezsen gelememekten korktuğunu söyledin gelirsin dimi gelinciğini boynu bükük bırakmazsın dört ayımız var geleceksin dimi sensizliğin beni böylesine tüketmesine izin vermeyeceksin dimi mavinin en güzeli yaşayacağız birlikte deniz kenarına gideceğiz o ince kumlara oturup güneşin batışını izleyeceğiz birlikte ellerin ellerimde olacak başım göğsünde yaslı olacak mavim geleceksin bırakmayacaksın beni sensiz...

Ah sevgili nasıl özledim bir bilsen seni! Sensizlikle nasıl savaştığımı bir bilsen kanadı kırığım yarımım ama mavi var içimde merak etme sevgilim geleceksin sımsıkı sarılacağım iki bedende tek yüreğiz o günde anlayacaksın sana sarıldığım an anlayacaksın nasıl özlediğimi yüreğimin sensizlikte ne kadar acı çektiğini sensizliğin sürgününde neler yaşadığımı göreceksin kalbim vuslata erişeceğiz bunca zaman nasıl geçtiyse bundan sonrada öyle geçecek ama daha ağır olacak bu kez yara bere içinde kalacağım kalbim kanıyor artık gözpınarlarım isyanda neden yoksun diyor, kulaklarımda sessin hayalin beliriyor gittiğim her yerde seninle geçtiğim o sokaklarda sensiz geçmek yüreğimi kanatıyor dayanamıyorum gözlerim doluyor engel olamıyorum yanaklarıma süzülen o damlalara canım acıyor sensizliğin sürgünü bitsin artık ne günah işledimse bu kadar sensizliğe mahkum edildim yüreğimdesin yüreğindeyim biliyorum ama artık sana dokunmayı, öpmeyi sarılmayı hasta olduğunda yanına gelebilmeyi ellini tutmak istiyorum çok mu şey mi istiyorum sevgilim… Artık hangi gündeyim güneş doğuyor mu? Batıyor mu? Onu bilemiyorum mavi prensim...

Parmaklarımla sayıyorum geleceğin günü ama yetmiyor saymaya saymayı yeni öğrenen çocuk gibiyim yeni öğreniyorum ama yetmiyor parmaklarım sensizliğin rakamlarını saymaya ne parmaklarım nede dilimden çıkacak olan rakamlar yetiyor mavim… Sen yüreğimin diğer yarısı sensizlik ne rakamlarla, nede sözcüklerle ifade edilebiliyor olmuyor sevgilim hiçbir şey seni yokluğunun sembollü olamıyor hayatımda...

Doğan güneşte yeni umutlarla uyanıyorum sabaha sonra sensizliğin sızısını hissediyorum her dakikada batan güneşle bugünde bitti sevgilim bugünde bitti sana bir gün daha yaklaştım takvimden bir yaprak daha kopardım..
Sensiz ne günler belli nede doğan güneşin batışı belli seni çok özledim..gel artık yüreğimin kanaması gözyaşlarımın incilerini silmeye gel..

ALINTI
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Sensiz Ne Gün Belli Ne Ay Empty
MesajKonu: Geri: Sensiz Ne Gün Belli Ne Ay   Sensiz Ne Gün Belli Ne Ay EmptyPtsi Şub. 03 2014, 01:47

çiçek6 Allah razı olsun çiçek6 

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yarına çıkacağımız belli değildir
» Kimseye Belli Etmiyorum Savaşımı...
»  Atalarımız, "Dost, kara günde belli olur" demişler.
» Sensiz Harfler...
» Ah Sensiz