ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Yüreğim Dile Geldi ... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Yüreğim Dile Geldi ...

2 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Yüreğim Dile Geldi ... Empty
MesajKonu: Yüreğim Dile Geldi ...   Yüreğim Dile Geldi ... EmptySalı Ara. 24 2013, 15:48

Yüreğim Dile Geldi ...

Tebessüm eden yüzün geliyor aklıma ve her şey duruyor o anda…

Ne de güzel gülümserdin bana ne de çok gülerdik hatırlıyorum da. Hatırladıklarım bunlarla da kalmıyor işte gerçi kalmasını istiyor muyum bilmiyorum ya orası da ayrı. Keşkelerim sadece daha çok anımız olsaydı keşkeye dair. Keşke daha çok konuşsaydık mesela, ya da ben daha da daha da çok söyleseydim sevdiğimi, daha çok süprizler yapıp karşına dikilseydim senin gelmediğin o yollarda. Sen sevgilimken bile zoraki gelirken yollardan şimdi gelişini umut etmek niye bilmiyorum. Aşık değil tam anlamıyla şizofren bir aşık oldum işte sayende.Aşk tek kişilik yaşanmazken ben ikimizin yerine de yaşıyorum.Seni sevdiğimi söylüyorum ve yine ben senin o diyişin gibi beni en uyuz eden şekilde “bende seni” diyorum ve tıpkı senin gibi o Munzur gülüşünle gülüyorum kendime.Ben kızıyorum sonra “bende seni de ne” diye yine o gülüşünü takınıyorum sana yakıştığı kadar bana yakışmıyor ama ne yapayım idare ediyorum ve söylüyorum kendime “bende seni seviyorum” diye…

Ama sen yoktun işte gerçek olan buydu.Senin yerine bitmek bilmeyen bir umut çöreklenmişti gidişinin ardından yüreğime.

Umudun da bir sınırı olmaz mıydı ?

Ya da olmalıydı sanırım. Umudumun çokluğundan, senin hala o yıkamadığın mabedi andıran güvenimden ve acıya duyulduğu iddaa edilen sana dair olan aşkımdan olsa gerek vazgeçtim dediğim anda bile senden vazgeçememem.

Kısa bir süre bile olsa istedim aslında senden vazgeçmeyi,sensiz bir hayata merhaba demeyi ama olmadı işte yapamadım,başaramadım. Belki de tam anlamıyla isteyemedim bilmiyorum…

Ve bu ne zamana kadar böyle gidecek hele bunu hiç bilmiyorum.

Geleceksen gel artık ya da söyle gelmeyeceğim de gelmeyeceksen…

Geleceğine dair umutlar verip beni sevgisizlikte boğma. Yüzmeyi bilirim okyanuslara açılırım korkmadan da sevgisizlikte yüzemem ki ben sevgili,kulaçlarımı atamam ki atsam da her bir kulaçımda yutarım o sevgisizliği,tuzlu su misali ciğerimi yakmaz bu ta yüreğimi yakar sevgili,yüreğimi yakar yüzemem yüreğinde sevdiğini görmeden,hissetmeden…

Üzüldüğüm yetmedi mi ya da ağladığım…

Yetti de artı be sevgili haddini aştı,yüreğimi,boyumu aştı bu acı. Elim ayağım hüzün dolu,nereye dokunsam ağlıyor sanki benimle…

Beni ağlatma artık,kalemimi ağlatma…

Geleceksen gel hadi, hadi gell…

Ya da bekleme de gelmeyeceğim de…

Ama ne olur geleceğine dair artık umutlar verip çakılıp kalma olduğun yerde.

Geleceksen sen gel sakın bana gel deme ya da benim gelmemi bekleme … ne yüreyecek gücüm kaldı ne konuşacak haydi yorma beni daha fazla ve gel işte !

Gel de gülümse yüreğime güneşim doğsun ve gözyaşlarının sağanak yağmuruna tutulmuş yüreğim gülüşünün ardından gökkuşağını çıkarsın ortaya…

Renklere bürüneyim,rengarenk olayım,bayramlık çocukları aratmayayım işte sevgili…

En çok da mavi olayım olmaz mı ? Umutsuz olmaz ya hani bende en çok mavi olayım…

Gelmeyeceksen de söyle gideyim inan hiç gücenmem,kırılmam da.Doğru duydun kırılmam da. Daha ne kadar kırılabilirim ki zaten,kırılmamış bir yanım kalmadı ki ondan korkma beni kırmaktan daha fazla üzmekten dedim ya boyumu yüreğimi haddini fazlasıyla aştı bu acı. Sen söyle ama bana ben senden duymadan inanamam ki…söyle ki son kez kasırgalar kopsun yüreğimde sürüklesin beni bilmediğim diyarlara, inan hiç kızmam sana dedim ya gücenmem de işte.

Ne olacaksa olsun artık…

Ya gitmemek üzere gel yüreğime asıl yerine,
Ya da çık yüreğimden ve çek yüreğimin kapısını sıkıca…

Bak yine tebessüm eden yüzün geldi aklıma işte…
Bana bakıyor gözlerin ve yüzün gülüyor,
Ya benim ki,benim ki kan ağlıyor işte görmüyor musun ?
Şikayetçi bile olamıyorum mutluluk ve acı aynı anda yaşanır mıymış derdim…
Yaşanıyormuş…

Bunu da öğrettin bana sevgili diğer öğrettiklerin gibi,
Teşekkür ederim…

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Yüreğim Dile Geldi ... Empty
MesajKonu: Geri: Yüreğim Dile Geldi ...   Yüreğim Dile Geldi ... EmptyÇarş. Ara. 25 2013, 01:48

çiçek7 Allah razı olsun çiçek7 

Yüreğim Dile Geldi ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dile Gül Koymak...
» Yüreğim Ağrıyor Yüreğim Ağlıyor Yüreğim Melâl...!
» Yüreğim ağrıyor Yüreğim ağlıyor Yüreğim Melâl...!
» Dile Gül Koymak...
» Sevmek Dile Kolay Kalbe Ağır Duygu