ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Hüzün Kaydı Geceden Dilek Tuttum... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Hüzün Kaydı Geceden Dilek Tuttum...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Hüzün Kaydı Geceden Dilek Tuttum... Empty
MesajKonu: Hüzün Kaydı Geceden Dilek Tuttum...   Hüzün Kaydı Geceden Dilek Tuttum... EmptyC.tesi Ara. 21 2013, 20:59

Dolunaydı acı, yorganın altından vurdu yüreğimi, perdeyi aralıyorum bir yudum bulut için, bir yıldız gecemi aydınlatma telaşında. Dört duvardan sıyrılıp kışa attım bedenimi, elmacık kemiklerim geriliyor, bu yaşlarımın habercisi. Kış, ılık rüzgarı hazandan çalmış olmalı, zemheri tenimden vurmuyor, içimden katlediyor beni. Biri durdursun şu yüreğimi, kendi düşümden kırılıyor kanatlarım, ayaza yenik şehrim, gurbetleşiyor gözlerime...

Aşk ve acıdan geçen sözcükler yoğuruyor ellerim; cılız bir bulut, dolunaya meydan okuyor. Neden yağmurlar küskün bu şehre oysa ne çok özlemiştim bir sokak kedisiyle yağmurda ıslanmayı. Nikotine sevdalı, yalnız bir molanın durağındayım, sevgiliye ne demeli; ona akarken bütün ömür, o arsız sevdalara yelken açar.

Dünya, geceye yenik düşmesinin hıncını neden hep benden alır, o karardı diye mi sevdalı çocuk ömrüme bu zindan masalları. Sorular uzadıkça cevaplar hep kısalıyor, tam uçurumları aştım derken, ansızın bir intihar gülümser kaderime. Bende bütün trenler bir mezara yol alır, kahırlı bir nöbet, vagon penceresinden bakarken yakalar adamı. Hangi istasyona gizledin kendini, bir perondan görünmen için söyle daha kaç kez yok olmalıyım bu mecaz ölümlerde. Konuş suskun sevgili, bu anarşist yüreği bir tek sen dizginlersin, konuşki şu sokak lambası, hüzün renkli ışığını yansıtmasın karartılmışlığıma...

Herkes için bir hiçken, varolmuşlar arasında en çok seni sevmenin mükafatı mıydı suskunluğun. Eğer öyleyse, bu mükafat yetmedi, kulağımı varolmuş bütün seslere kapadım sevgili. Sesinden vazgeçtim, şimdi bedenini aramaya başladım şehrin kaldırımlarında. Dokunmuşsundur belkisiyle, çocuğunu seven bir anne gibi okşadım bütün duvarları. Ne yapsamda yararı yok, kış çoktan elime dokunuşunun sıcağını soğutmuştu, sırf bu yüzden mevsime düşmanlığım...

Nasıl olsa düşümde görürüm umuduyla, seni aramaktan vazgeçtim sokaklarda. Mavi bir düş için yumdum gözlerimi, düşümde, güzergahı sen olan bir yolcuydum. Bir durak ötede beklediğini müjdeledi bir ses, varınca durağa, vuslatın sırtı dönüktü bana. Tam ulaştım derken gözlerine, ansızın bir karabasan bastı yüzünde düşümü, son bir umuttu düşüm, sen düşümdende düştün. Vazgeçtim sana kavuşmalardan, bende bütün vuslatlar ölüme çıkar sevgili...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Hüzün Kaydı Geceden Dilek Tuttum... Empty
MesajKonu: Geri: Hüzün Kaydı Geceden Dilek Tuttum...   Hüzün Kaydı Geceden Dilek Tuttum... EmptyPaz Ara. 22 2013, 00:20

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16 

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hüzün güzeldir hüzün gibi yaşayana...
» Hüzün Güzeldir Hüzün Gibi Yaşayana...
» TUTTUM BU DUAYI..
» Dilek...
» Yağmur Geceden Al Beni