ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Hiç Bir Kapı Bu Kadar Acı Kapanmamıştı Yüzüme...  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Hiç Bir Kapı Bu Kadar Acı Kapanmamıştı Yüzüme...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Hiç Bir Kapı Bu Kadar Acı Kapanmamıştı Yüzüme...  Empty
MesajKonu: Hiç Bir Kapı Bu Kadar Acı Kapanmamıştı Yüzüme...    Hiç Bir Kapı Bu Kadar Acı Kapanmamıştı Yüzüme...  EmptyCuma Ara. 13 2013, 22:51

Kırlangıçlar geçiyor üstümden, seslerinde bin acı çığlık taşıyarak. Bense susuyorum susmanın ağır gürültüsü yankılanıyor kulaklarımın zindanlarında.  Hiçbir kimse sarmasın yaralarımı, bırakın kanasınlar kendi kendine, hiç bir kök merhem olmaz şimdi dostun yarasına. Sarmayın diyorum bırakın kanasınlar hatta açabilirseniz bir cam kesiğide siz açın, derince ve kanamalı olsun. Kan koymasın damarlarımda ama susmasın kırlangıçlar yinede. Sesleri yankılansın derin okyanuslar üstünde, kırılmış bütün umutlarımın sessizliği çınlasın kulaklarımda...

Artık suya yazmışım bütün düşlerimi, dalgalar taşısınlar diye benden uzaklara, içime dökülmesin diye artık kendi sesim. Ben kendi sesimde boğarım canımı, yutkundukça biraz daha ölürüm, bırakın gece gibi kanasın yaralarım, sarmayın ne olur ben alışkınım bu alışkanlık bozulmasın. Bilki bozulursa ben umutlarımın suskularında boğulurum, bırakında kanasın umutlarım…

Yeni yollar arayacak takatim yok artık, yeni doğmuş bebesini göğsüne bastıran bir anne gibiyim, acımı basıyorum bağrıma. Ve yalnızlığımı yalnızlığımla paylaşıyorum, kara bir parkayla örtüp yüzümü üstüme düşen, bana acıyarak bakan gözlerden saklanıyorum. Kapılar yüzüme kapandıkça bir bir, ellerim boş çevrildikçe, bir dilencinin kovuluşu gibi çırılçıplak kaldım. Hep umut ettim, başköşesine buyur edeceğini, sadaka gibi değil, yüreğinden kopacak tek bir kelime sevgiyi bekledim olmadı. Hatalarımın bedeli kapısında kalmaksa kaldım... Ayaklarına sürmekse yüzümü sürdüm... Olmadı... Şimdi diyecekse ki kır umutlarını bekleme boş kapıları, bir kelimesi yeter. Bir git demesi yeter, hayat buraya kadarmışsın deyip giderim ya da kal deyip yeniden bir ay ışığı düşürmesi gecelerime...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Hiç Bir Kapı Bu Kadar Acı Kapanmamıştı Yüzüme...  Empty
MesajKonu: Geri: Hiç Bir Kapı Bu Kadar Acı Kapanmamıştı Yüzüme...    Hiç Bir Kapı Bu Kadar Acı Kapanmamıştı Yüzüme...  EmptyC.tesi Ara. 14 2013, 03:07

çiçek16Allah razı olsun  çiçek16 

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ardına kadar açık tek kapı: TEVBE KAPISI
» Yüzüme Mahsus Hüzünlerim
» İncitmeyecek Kadar Uzak,Üşümeyecek Kadar da Yakın Olabilmek...!!
» Adın Kadar Umut Yüreğin Kadar Hayat...
» Şiirlerim Kadar Eski Kalbim Kadar Yenisin