ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Sevmekten Korkanları Anlıyorum  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Sevmekten Korkanları Anlıyorum

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Sevmekten Korkanları Anlıyorum  Empty
MesajKonu: Sevmekten Korkanları Anlıyorum    Sevmekten Korkanları Anlıyorum  EmptyCuma Ara. 06 2013, 23:14

Nedense bu aralar boş satırlara bakmakla geçiyor gecelerim. İçimdekileri bir bir dökme çabasında bir elimde sigaram diğerinde kalemim. Ayrılıkların ne kadar zor olduğunu biliyorum, insanların ne kadar göz yaşı döktüğünü, ne kadar kendi yalnızlıklarında acı çektiklerini çok iyi biliyorum. Bir zamanlar hiç bitmeyecekmiş gibi görünenin bile sonu varmış, ne verilen sözlerin ne sevginin önemi kalmış...

Neden hayat bu kadar basitleşti, nerde o büyük aşklar sevgiler, etrafıma bakıyorumda bu bile moda haline gelmiş bir şey olmuş. Zor olunca bırak, burnunu beğenmiyorum, ee bırak, ailesi sorunlu, eee bırak, yok beni aldatıyor yok bana fazla düşkün, yok ilgi göstermiyor, yok kıskanç, yok bilmem ne, her zaman bir bahane, her zaman bir hikayenin sonu...

İnanıyordum aşka sevgiye, sevdin mi ölüme kadar olacağına ama şimdi ben bile neye inanacağımı şaşırdım. Seversin yetmez sevmezsin hissiz duygusuz olursun. Değer verirsin bilinmez, anlarsın ama görünmez, hayatımsın dersin ama bir gün yine biter. Anladım ki beraberlik sevgiden öte arkadaşlıkmış, anladım ki sevmekle insan bir gün kendisinin acı çekmesine yol açıyor, tıpkı benim yolum gibi. Artık ağlayamıyorum bile, gözlerimden yaş gelmiyor, bu da içimin kuraklığı herhalde, bilmiyorum. Resimlerime bakıyorum o yüzü sürekli gülümseyen adam yok artık, nerde acaba, kimin kalbiyle birlikti gitti...

Beni görmeden yaşayabilirmiş, ne güzel keşke bunu bende becerebilsem, insanlar nasıl bunu yapabiliyor nasıl sevdiği insandan kendini uzaklaştırıyor keşke bende öğrenebilsem. Her ayrılığın bir tek ağlayanı vardır, biri bitirir biri ardından perişan olur. Biri hayatına hiç bir şey olmamış gibi devam eder, diğeri her gördüğü şeyde kaybettiğini arar, ne kadar adilmiş hayat demi, ne kadar eşit...

İçimin acısını hissetmiyorum artık alıştım, yüreğimin yanması canımı acıtmıyor artık, kül olup gitti tüm benliğim. Arkadaşım bile bugün nasılsın diye sormadı bana sadece sarıldı ve anlıyorum seni dedi. Kim bilir belki de o da benim hissettiğimi bir zamanlar yaşamıştır, belki benim içimdeki fırtınalarda oda savrulup gitmiştir. İlerde acı çekmek istemiyorum dedin, çektirmiyorum sana işte, bana ait her şeyi unutacağından eminim, gün gelecek ismim bile hafızanda kalmayacak, hayatını istediğin gibi yaşayacaksın bensiz. Ama ben bunu yapabilecek miyim bilmiyorum, çünkü söylediğim sözlerin gerçek anlamında seninle paylaşmıştım, kolay mı öyle unutabilmek. Kolay mı yaşamak, gülümsemek ve yeniden insanlara güvenmek, şimdi insanların neden sevmekten o kadar çok korktuğunu anlıyorum...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Sevmekten Korkanları Anlıyorum  Empty
MesajKonu: Geri: Sevmekten Korkanları Anlıyorum    Sevmekten Korkanları Anlıyorum  EmptyPaz Ara. 08 2013, 02:04

çiçek16Allah razı olsun  çiçek16 

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şimdi Daha İyi Anlıyorum...
» Kalp Sevmekten Yorulmaz!.
» Sevmekten Kim Usanır
» Sevmekten Korkmak
» Korkmuyorum Seni Sevmekten