ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Düşler-im- de Sevdim Senİ ... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Düşler-im- de Sevdim Senİ ...

4 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Düşler-im- de Sevdim Senİ ... Empty
MesajKonu: Düşler-im- de Sevdim Senİ ...   Düşler-im- de Sevdim Senİ ... EmptyPerş. Ara. 05 2013, 16:32

Ben sende yüreğimi unuttum!
Ürkek bir yürekte hergün acını hissediyorum şimdi ne düşlüyorsun bilemiyorum . düşünde neler dolaşıyor peki beni düşünebiliyormusun? aklının bir köşesinde bana da yer var mı? bende olan sevgi varmı sende? düşlerimdeki kadar güzel mi yüreğin? peki sen hala sevgime güveniyormusun. sevgim sana yetiyormu?
off yine çok soru sormaya başladım... hayal dünyasında yine savruluyorum işte bakma sen bana yine çok duygulandım gecenin bu saatinde. gerçi biraz uykumda geldi. uykum geldi ama hiç uyuyasım yok... çünkü; çünküsü sen yoksun ve bensiz yüreğinde aklında neler geçiyor bilmiyorum... belki ben belki başka şeyler hayallerinde bana yer varmı? o hayallere bende katılabilirmiyim. belki çok yer kaplamam ama yinede o hayalleri merak ediyorum..

Beni sorarsan ne olsun be gülüm yine hep aynıyız işte hayat işte yuvarlanıp gidiyoruz desem. yine aynı söz yine klasik konuştun deyip yüzüme vuracaksın. ve üzülüceğim. offf nasıl söyleyeyim şimdi sensizliği hangi kelimelerle anlatayım. düşleyemiyorum senle olacağım ellerinden tutup denize doğru yürüyüp martılara bakıp ne kadar güzel uçuyorlar demeyi. çünkü düşü bile çok uzak bana. artık o kadar uzaksın ki. bir adım yakınımda ama binlerce kilometre uzağımda uzatsam ellerimi ellerinden tutamam nefesi hissedemem. arada mesafeler var. oysa ben seni seviyorum arada ne kadar mesafe olsada... engelmi sevgime yada kalbime kilit mi vuruyor...

Yorgunum yine aslında yorgun olan bedenim değil yüreğim gül yüzlüm yüreğim seni düşlemekten seni arzulamaktan değil sensizlikten yorgun düştü. şimdi nasıl dinlendireceğim bu yüreği bende bilmiyorum... sensizlik o kadar zoruma gidiyorki tarifi bile yok. seni özledikçe sana olan sevgim artıyor. seni özledikçe daha çok seviyorum ve dayanılmaz bir hal aldığında özlemin kendimi şarkılara vuruyorum çünkü seni notalarımda seviyorum. her şarkıda yüreğimde dans ediyorsun. her nota vuruşunda ayrı bir güzelliğin apayrı bir şahaneliğini daha keşfediyorum... bazenbazen Ahmet Kayanın dediği gibi kafama sıkar giderim diye bir düşünce geçiyor içimden... geçiyor ama gideceğim yerde sen yoksunki nasıl sıkayım kafama. bilsem ki gideceğim yerde sana kavuşmak var o zaman işte o zaman belki sıkardım... ama biliyorum yoksun işte nereye baksam sen varsın ama yoksun.

Hayallerimde düşümde ve gözlerimin önünde sen varsın. dedim ya sevgili bir adım kadar yakınsın uzatsam ellerimi dokunamam yakınlaşsam nefesini hissedemem.
Velhasıl yani sevgili anlayacağın seni sende ve düşlerimde sevdim belki nasıl veya nerden sevdin diyeceksin ama sevdim işte...
sorgulama sorma sevdim işte...

Nur_Sultan
Moderator
Nur_Sultan

MesajKonu: Geri: Düşler-im- de Sevdim Senİ ...   Düşler-im- de Sevdim Senİ ... EmptyPerş. Ara. 05 2013, 18:15

çok güzel emeğine sağlık gülüm

çiçek7 Allah razı olsun çiçek7 
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

MesajKonu: Geri: Düşler-im- de Sevdim Senİ ...   Düşler-im- de Sevdim Senİ ... EmptyPerş. Ara. 05 2013, 19:17

Yorgunum yine aslında yorgun olan bedenim değil yüreğim gül yüzlüm yüreğim seni düşlemekten seni arzulamaktan değil sensizlikten yorgun düştü. şimdi nasıl dinlendireceğim bu yüreği bende bilmiyorum...

ALLAH razı olsun menekşe, eline yüreğine sağlık...
ne düşler kurarsın, ne ümitler beslersin, geleceğe dair ne hayaller kurarsın
uçarsın hayallerinde, tos pembedir hayat sevdiğinin yanındayken. Ya beklemediğin gibi
çıkarsa, ya hayal kırıklıkları yaşarsan işte o an yaşamak istemez hayatım bitsin istersin.
hiç bir şey yormamıştır seni bu kadar, hiç bir şey üzmemiştir, kahretmemiştir...
yürek yorgun, hayat durgun, güneşin vurgun, beden ise sürgündür atık...

çiçek7 Allah razı olsun çiçek7
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Düşler-im- de Sevdim Senİ ...   Düşler-im- de Sevdim Senİ ... EmptyCuma Ara. 06 2013, 01:23

çiçek4 Allah razı olsun çiçek4 

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seni Sevdim Ben
» seni çok sevdim
» Ben Bir Seni Sevdim
» Ben Seni Çok Sevdim
» Ben Seni Uzaklarda Sevdim...