ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Derinin Altında Biriken Yara İzleri  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Derinin Altında Biriken Yara İzleri

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Derinin Altında Biriken Yara İzleri  Empty
MesajKonu: Derinin Altında Biriken Yara İzleri    Derinin Altında Biriken Yara İzleri  EmptyPerş. Kas. 21 2013, 23:41

Şimdi en çok onlar acıtıyor canı, kim görürdü ki, senin bile habersiz olduğun, kendinden bile sakladığın, üzerine kabuklar bağladığını düşündüğün yaralarını? kim bilirdi ki, saklamaya çalıştıkça insanlardan ve saklamaya çabalarken istemsizce kaşıdığın, yaraların acılarının ne denli azap dolu olduğunu? ve kim anlardı ki anlamsız gibi gözüken kendine saklanmış, içine kapanmaya mecbur bırakılmış hallerini? bilmezdi işte kimse. bakarlardı, ama göremezlerdi. okurlardı, ama anlayamazlardı. bir sen anlar gibi yapardın, bir sen dokunurken şefkat sunardın ve bana hayat tasarlardın. inanmıştım, sana alışmıştım. sen de eksik kalmadın, çiziklerime bir yenisini ekledin...

Şimdi acıyor can gece miydi bana siyahları layık gören ya da sen miydin istemediğim halde bu kör siyahı bana giydiren bilemiyorum. içimde kanayan bir şeyler var; kimse görmüyor, kimse sezmiyor ve kanayan bir şeyleri hiç beklemediğim insanlar oluşturuyor. ben, ben konuşmaya aciz bir halde buluyorum sonunda kendimi, her yeni başlangıçla umutlanan ayaklanan benliğim, en sonunda kanamış dizlere sahip oluyor yine. kanıyor ama görmüyor, kimse bilmiyor. çok neşeli oyunlar sanıyor herkes bu görkemli acıyı, halbuki acıyor, canım acıyor...

Yarınlarıma, dipsiz mezarlar hazırlıyorsun, sesimi çıkart(a)mıyorum, mecbur muydun, her şey yolundayken ve bir yanlışım yokken beni böylesine cezalandırmaya, yarınlarıma bugünden mezarlar kazmaya, beni böylesine sözsüz ve savunmasız bırakmaya mecbur muydun. Şimdi, çaresiz ve sessiz, yarınlarımı gömeceğim zamanı bekliyorum. Zoraki yüklenmiş bir oyunculuğu kanayan yaralarla oynamayı bekliyorum. Sessiz gülüşlerimin, bir maske olacağı zamanları ve insanları yeniden istemsizce kandıracağım zamanları bekliyorum. Sense, hiç bilmediğim hallerinde hiç bilmediğin hallerimi düşünemeyecek kararlılıkta, yarınlarıma mezar kazmakla meşgulsün. Meşguliyetini bozmaya sesim yetmiyor, sözüm yetmiyor...

Oysa ki ne güzel şarkılar hazırlamıştım, oyunlar hatırlamıştım, mutluluklar yakalamıştım. Kaptanını kaybetmiş ve su alan bir gemi misali, yavaş yavaş ama karalı bir şekilde gün ışığına veda ediyorlar şarkılarım, oyunlarım, mutluluklarım bana elveda diyerek, çekiliyorlar. Birikiyor, artık kaldıramıyor bünyem, kimse görmüyor, hissetmiyor ama dayanamıyorum, bitiyorum, sessiz sessiz, kabuğuma mezarıma, dönüyorum.

Halbuki bir kanasa, bir aksa irini dışarıya.. dünyanın sahibi olmuş gibi değil ama bir nebze uzaklaşabilmiş gibi mutlu olacağım sanki. Gündüzleri beni aramayın bana sadece, geceleri ulaşabilirsiniz...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Derinin Altında Biriken Yara İzleri  Empty
MesajKonu: Geri: Derinin Altında Biriken Yara İzleri    Derinin Altında Biriken Yara İzleri  EmptyCuma Kas. 22 2013, 01:53

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16 

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hüzün Yağmurları Altında Islanıyorum...
» Yüreğim Kar Altında...!
» Aşk Bu Gök Kubbenin Altında Büyük Bir Sırdır
» Yara İzi
» Yara...