ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Beni Hiç Anlamadın ki...  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Beni Hiç Anlamadın ki...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Beni Hiç Anlamadın ki...  Empty
MesajKonu: Beni Hiç Anlamadın ki...    Beni Hiç Anlamadın ki...  EmptyÇarş. Kas. 13 2013, 22:34

Beni Hiç Anlamadın ki...

Anlasaydın eğer gözlerime sevgiyle bakar, omuzuma sükunetle yaslanırdın. Beni görünce insanlara yaşama dair tüm kaygılarını, sıkıntılarını unutur, bir kedi uysallığı ile varlığını varlığıma bırakırdın. Beni anlasaydın eğer soru sormaz cevap beklerdin, yanlış yapmaz, doğrularımı kendi doğruların olarak seçerdin. Beni anlasaydın, güldürür, ağlatmazdın, yaralarıma merhem, rüyalarıma ilham olurdun, beni benden alırdın. Seni bende bulurdun ama beni hiç anlamadın ki...

Anlamadığın için hiç bir acımda yanımda değildin, ben ne kadar toparlamaya çalışsam sen her zaman dağıldın. Ben acılarımla savrulmuşken, sen hiç tatmadığım sevinçlerle tam önüme yığıldın. Anlamadığın için dinlemedin, anlamadığın için anlatamadın beni bana. Oysa ben bir ömür boyu seni nasıl anladığımı sana anlatmak için çırpınım durdum. Sana daha ilk gülü getirdiğimde ne istediğimi sordun. Ne zaman niye suratın asık desem sana, dönüm yüzüme sana ne diyerek beni azarladın. Beni hiç anlamadın ki...

Ne zaman kendimi ifade etmeye çalışsam dalga geçtin aşağıladın, kravatımın renginden, ayakkabımın markasına, tuttuğum takımdan, yaptığım işe kadar hepsi ile dalga geçtin. Yediğim yemeği, gezdiğim arkadaşları, kısacası benle ilgili her şeyi senle ilgisi yokmuş gibi algıladın. Beni hiç anlamadın ki....

Anlatmaya her kalkışımda neden reklamını yapıyorsun ben seni bilmiyorum mu sanki diyerek çığlığımı kendi yüreğime gömmeme neden oldun. Paylaşmak için hayatı, giriştiğim her çabayı kendi güç gösterine dönüştürmekle vahşice bir zevke kapıldın. Beni hiç anlamadın ki, çünkü senin için hiç bir zaman beni anlamak gibi bir kaygın çaban olmadı ki. Anlayınca esiri olmaktan korktun sevdamın oysa tüm çabam dikkatini çekmekti bir an. Eğer o an yaşansaydı eminim bir kere, sende beni sevecektin, hiç bir çıkarın, hiç bir yanılgının esiri ve hiç bir yenilginin esiri olmadan. Beni hiç anlamadın ki...

Ya rüzgarın çok amansızdı, ya durgunluğun çok zamansızdı. Üstelik gözlerin bana bu cesareti vermeyecek kadar insafsız, imansız ve hiç bir zaman hayal yangınlarında yanmamış kadar dumansızdı. Oysa o dumandır ki gerçeğin, sevgisizliğin ve çaresizliğin yürek dayanmayan çıplaklığını gizleyen. Beni hiç anlamadın ki...

Anlamadın ve anlatamadım ve bu ufacık masum sevda bu anlaşılamama kaosundan dolayı daha başlamadan zamanın ıssızlığında kaybolup gitti, yokluğun kollarında ki bilinmeyene. Ben seni çok sevmiştim hiç anlamadın...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Beni Hiç Anlamadın ki...  Empty
MesajKonu: Geri: Beni Hiç Anlamadın ki...    Beni Hiç Anlamadın ki...  EmptyPerş. Kas. 14 2013, 01:52

çiçek16Allah razı olsun  çiçek16 

Beni Hiç Anlamadın ki...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beni Tut..
» ANLATAMADIM/ANLAMADIN
» Beni de Düşün Beni de
» Gel Bul Beni
» Gel Sar Beni...