ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Ne Çok İhtiyacım Var Sana Bir Bilsen...  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Ne Çok İhtiyacım Var Sana Bir Bilsen...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Ne Çok İhtiyacım Var Sana Bir Bilsen...  Empty
MesajKonu: Ne Çok İhtiyacım Var Sana Bir Bilsen...    Ne Çok İhtiyacım Var Sana Bir Bilsen...  EmptyC.tesi Ekim 12 2013, 00:17

Uzak durmalıyım senden, yoksa yıpranacak, acı çekeceksin benim yüreğim dayanmaz buna. Bana duyduğu aşkın bencilliğine sığınıp kimbilir ne çok acıttı seni, hangi sözlerle kopardı seni benden. Keşke hislerini anlamalarına izin vermeseydin, keşke o şiiri okurken öyle bakmasaydın bana. O seni benden uzak durman konusunda uyarırken, hiç bir şey söylemeksizin gözyaşı dökmüşsün. İşte bunu öğrendiğimde içimden dağlar yıkıldı, gözyaşlarını gözyaşlarıma katıp ağladım, yüreğim ağladı...

Uzağımdasın sevgili uzak dur benden, yaklaşma ama yine de vazgeçme benden, uzaktan sev sende benim gibi, yoksa ikimizide kanatırlar. İçime öyle bir ateş düşürdün ki, sana duyduğum sevgiyi daha ne kadar saklayacağım içimde bilmiyorum. Sesini sesimle, seni kendimle bütünleyip aşkı yaşıyorum. Seni sensiz yaşıyorum ve bu acıya boğuyor beni. Gizemine, bilinmezliğine, gözlerindeki ışığa tutuldum. Niye bu kadar uzaksın bana ve niye içimde bu kadar sıcaksın. Bu sevginin de bir bedeli var elbet. Senin için, bu sevgi adına bütün bedelleri ödemeye hazırım da sen bilmiyorsun bunu ve hiç bilmeyecek, seni sevdiğimi öğrenmeyeceksin. Yokluğunda seveceğim seni...

Aramızdaki yasaklar ve engeller seni sevmeme engel olabilir mi sanıyorsun, yanılıyorsun. Bu sevgide hiçbir umut olmasa bile seni sevmekten vazgeçmeyeceğim. Ne çok ihtiyacım var sana bir bilsen, gözlerindeki ışığa ne çok ihtiyacım var ama yoksun. Hiç olmayacaksın, sana ulaşmak için hiç çaba harcamıyorum, harcamalı mıyım, bilmiyorum. Eğer sana ulaşırsam bütün büyü bozulacakmış gibi geliyor, içimdeki sevgi kanatlanıp uçacakmış gibi...

Birine ihtiyaç duyduğumda hep sen geliyorsun aklıma oysa hiç bir şey yaşamadım seninle. Ama hissettim seni, bakışlarını içime hapsettim. Seni düşünüp, özlediğimden haberin bile yok. Uzaktaki sevgili, ulaşılmayan aşksın. Niye bu kadar özel anlamlar yükledim sana, bana bu kadar uzakken bile nasıl acıtabiliyorsun içimi. Seninle hiç bir şey yaşamamışken nasıl özlüyorum senli anları, her şeye rağmen içimdeki sıcaklığını yitirmek istemiyorum. Bilinmezlikler ülkesinin, ulaşılmaz sevgilisi sana ihtiyacım var...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Ne Çok İhtiyacım Var Sana Bir Bilsen...  Empty
MesajKonu: Geri: Ne Çok İhtiyacım Var Sana Bir Bilsen...    Ne Çok İhtiyacım Var Sana Bir Bilsen...  EmptyC.tesi Ekim 12 2013, 02:11

çiçek16Allah razı olsun çiçek16 

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sana Susmaya İhtiyacım Var
» Sana İhtiyacım Var ALLAH'ım...
»  Sevda Sana Hasret Sana Vuslat Sana Sevgili
» Gönül Dostlarına İhtiyacım Var...
» Bir Gün Daha Eritip Bitirmene İhtiyacım Yok