ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Yalnızlığı Sevmek... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Yalnızlığı Sevmek...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Yalnızlığı Sevmek... Empty
MesajKonu: Yalnızlığı Sevmek...   Yalnızlığı Sevmek... EmptyC.tesi Eyl. 28 2013, 19:14

Yalnızlığı Sevmek...

Ne zaman demir almalı bu limandan, ne zaman gitmeli arkana bakmadan. Bugün efkardır hüküm, bu benim yalnızlığım, sanki yok gibiyim varolduğumu bile hissetmiyorum hissedemiyorum. Bu yalnızlık bile az geliyor bazen bana öyle bir şey istiyorum ki ıssız bir çölün ortasında sessiz bir ormanda ya da zifiri karanlığın içinde sadece ben, hayır yalnızlığım ve ben olsun istiyorum...

Biliyorum ki tamamen yalnız değilim gözlerimi ufka diktiğimde, etrafıma baktığımda, gökyüzünü seyrettiğimde yalnız değilim. Sürekli birileri var etrafımda gereksiz bir sürü laf gereksiz gülüşler gereksiz haykırışlar sahte yüzler ve sahte sevgiler. İstemiyorum bunları istediğim tek şey yalnızlığım, onunla kalmak istiyorum, onu dinlemek, onu sevmek, her gün onu sabırsızlıkla beklemek. Beni dinlediğini bilmek, göz yaşlarımı gökyüzündeki yıldızları hediye ederek sileceğini bilmek, beni hiç ama hiç yalnız bırakmayacağını bilmek, o kadar güzel ki seni seviyorum yalnızlığım hem de çok seviyorum...

Şuan zaman geçiyor, saatler akşamı gösteriyor ve bu beni çok mutlu ediyor, sana kavuşma seninle konuşma vaktidir bu. Anlatılacak o kadar çok şey var ki hangisinden başlasam diye düşünüp duracağım yine ama biliyorum ki sen sabırlısın ve bekleyeceksin yine. Sarılacaksın bana bütün içtenliğinle ve bana hediye ettiğin yıldızları seyrederken anlatmaya devam edeceğim...

Saatler geçtiğinde gözlerimi açtığımda gitmiş olacaksın ama bu beni hiç üzmeyecek biliyorum ki her akşam geleceksin ve sen beni bende seni hep seveceğiz. Belki insanlar kıskanacak bizi ama umursamayacağım sadece üzüleceğim keşke onlarında sevmeleri senin gibi olsa keşke onlarda sevdiklerinin yanlarında olsalar keşke sabırla dinleseler. Bu şehirde yalnızlığım gecedir benim ve ben yalnızlığımı çok seviyorum...

Selam Sevgi ve Dua ile...

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Yalnızlığı Sevmek... Empty
MesajKonu: Geri: Yalnızlığı Sevmek...   Yalnızlığı Sevmek... EmptyPaz Eyl. 29 2013, 01:12

çiçek16Allah razı olsun  çiçek16 

Yalnızlığı Sevmek...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anlat Bana Yalnızlığı
» Bir Umut Yalnızlığı Sadece
» Yalnızlığı Ağlamayı Bilir misin...?
» Bana Yalnızlığı Anlat,En Acısından
» Bana Sensiz Yalnızlığı Verebilir misin...