ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Satılığa Çıkardım... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Satılığa Çıkardım...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Satılığa Çıkardım... Empty
MesajKonu: Satılığa Çıkardım...   Satılığa Çıkardım... EmptySalı Eyl. 24 2013, 19:04

Satılığa Çıkardım...

Bu gün yalnızlığımı, mutsuzluğumu satılığa çıkardım, ilk sahibindendir, kullanmamıştır başka hiç kimse. Yürek kırığımdan, kalp ağrımdan, sevdim seni deyipte yüreğime aldığımdan, bilmiyordum bunların b kadar acı vereceğini. Aşkın bu kadar ağlatacağını, çekip gittiğinde bile hala deli gibi seveceğimi, bilmezdim onu affetmek için inadına bahaneler arayacağımı. Gece adını silip uyuyupta, sabah uyandığımda hatırlayacağımı bilmezdim...

Yalnız camları kırıldı, en son yürek harbinde, cam kırıkları hala üzerinde. Afedersiniz temizlemeye olmadı fırsatım ya da ne bileyim işte gelmedi temizlemek içimden. Siz aldığınızda komple geçirirseniz bir elden, temizlersiniz iyice. Ama her cam kırıklığında nasıl acıdı canım bilmezsiniz siz, izin verdim işte sırça camlarımın kırılmasına. Dedim ya son sevgi harbinden kalma...

Gönül kapılarımın da otomatik kilidi bozuldu, nedense kitli kalmış, bir daha açamadım. Zaten yüreğimde içerde kaldı, sevgiyse dışarda, yani anlayacağınız kalbim sevgisizlikten öldü. Tamirciye götürdüğünüzde kalbimin naaşını da teslim edersiniz bana, malum anılarım hep o yürekte saklıydı. Hak etmiştir o şimdi anlı şanlı bir cenaze törenini, cenazemde bir tek o olmasın, korkarım yüreğimin yeniden canlanmasından, hayata sarılmasından, ona bir daha , bir daha güvenmesinden...

Biraz hor kullanılmıştır; boyaları, sırçaları dökülmüştür, ee tabi kolay olmadı sevginin ardından yaralanmış kalması. Giderken senden intikam almam demişti ama gün aşırı artık sinirinden mi, hıncından mı yoksa aşkından mı yaptı bilmem. Gelip çizdi yüreğimi hep, her çizdiğinde onarılmaz yaralar açtı. Sanırım onu bir yalancı boyacıya götürüp boyatmanız gerekecek...

Kilometresi, sıfırı aşalı çok oldu, dedim ya kullanıldı biraz, hemde hor kullanıldı. Kapanmayan yaralar açıldı, gizli saklı, görünmeyecek yerlerde. Şimdi gelelim, tüccar alıcı seninle pazarlığımıza, artık sevgi yok, olmazda zaten. Bir onaydı sevgim, o da geçti sevgimden, ben sana anlattım tüm olan biteni, artık biliyorsun. Bu yürek ilk sahibinden, camları kırılmış, boyası dökülmüş, dışı çizilmiş, otomatik kilidi bozulmuş. Çok saklı gizli yerleri yara almış, birazda kilometre yapmış. Söylesene kaç para eder yalnızlığım, ne verirsen razıyım al götür yalnızlığımı...

Selam Sevgi ve Dua ile...

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Satılığa Çıkardım... Empty
MesajKonu: Geri: Satılığa Çıkardım...   Satılığa Çıkardım... EmptyÇarş. Eyl. 25 2013, 02:08

çiçek16Allah razı olsun  çiçek16 

Satılığa Çıkardım...
1 sayfadaki 1 sayfası