ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Hüznümü Şikayet Ediyorum... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Hüznümü Şikayet Ediyorum...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Hüznümü Şikayet Ediyorum... Empty
MesajKonu: Hüznümü Şikayet Ediyorum...   Hüznümü Şikayet Ediyorum... EmptyC.tesi Ağus. 31 2013, 21:15

Ey Rabbim, Sana hüznümü ve kırıklığımı şikayet ediyorum. Sana insanları ve olayları şikayet etmiyorum. Aksine o olayların içindeki halimi şikayet ediyorum. Sana başıma gelenleri şikayet etmiyorum Rabbim; ama başıma gelenler karşısında kırılmalarımı, üzüntülerimi, yıkılışlarımı şikayet ediyorum. Sana, beni kıranları değil, o kullarına karşı kırılan kalbimi şikayet ediyorum...

Beni kızdıranları, öfkelendirenleri değil; o kullarına kızmamı ve öfkelenmemi şikayet ediyorum. Bana vefasızlık gösterenleri değil; onların vefasızlığından dolayı yıkılışımı, alınganlığımı ve sana dayanmıyor oluşumu şikayet ediyorum. İnsanların beni yanlış anlamasını değil; yanlış anlamaları karşısında, senin her şeye şahit olduğunu unutarak, kalbimin burukluk ve hüzün içinde kalışını şikayet ediyorum...

Sana sevgiliyi şikayet etmiyorum Rabbim; sevgiliye alınan, affetmeyen, kırgın ve kızgın kalbimi şikayet ediyorum. Sana, sevgilinin cefasını hoş karşılamayışımı şikayet ediyorum. Sevgimi bozmaya çalışan, sevgiden şüphe eden aklımı şikayet ediyorum. Beslediğim ümitleri yıkan insanları değil, senin rahmetinden ümit kesen nefsimi sana şikayet ediyorum. Ağlayan gözlerimi, ürpermeyen kalbimi, kendi hatalarımı görmeyen nefsimi şikayet ediyorum. Sana hasta kalbimi şikayet ediyorum ve beni benden almanı ve kendinde kılman diliyorum...

Rabbim Sen her şeye Kadirsin, her şeye gücü yetensin. Olmazı olduran, dönmezi döndürensin. Senin nazarında imkansızlık yok acizlik yok, acizlik muhtaçlık banadır. Biliyoruz isteten Sensin, istemeyi seversin, isteyene istediğini verensin. Yüzümüz yok kapına gelmeye ama Senin kapından başka kapı yok, Sana muhtacız, Sen ki acizlerin, gariplerin imdadına koşansın Habibim dediğin Yüce Resulüm hürmetine kapından çevirme, dualarımızı kabul eyle Ya Rabbi...

Amin...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Hüznümü Şikayet Ediyorum... Empty
MesajKonu: Geri: Hüznümü Şikayet Ediyorum...   Hüznümü Şikayet Ediyorum... EmptyPaz Eyl. 01 2013, 01:28

çiçek16Allah razı olsun  çiçek16 

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hüznümü Yokluğuna Hapsediyorum
» Söyletme Hüznümü Kanar Yaralarım
» Terk Ediyorum...
» Şikayet yok şükür var
» Hüznümü Aldatacağım Yeniden Çocuk Olacağım...