ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Yürü ki Kimse Bir Daha Üzemesin İncitemesin Seni  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Yürü ki Kimse Bir Daha Üzemesin İncitemesin Seni

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Yürü ki Kimse Bir Daha Üzemesin İncitemesin Seni  Empty
MesajKonu: Yürü ki Kimse Bir Daha Üzemesin İncitemesin Seni    Yürü ki Kimse Bir Daha Üzemesin İncitemesin Seni  EmptyPerş. Tem. 18 2013, 21:30

Sevmenin suç olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Sevdiğimiz için gülüyorlar bize, sevdiğimiz için suçlu sayıyorlar, sevdiğimiz için mahkum oluyoruz acılara. Bir iğne batırıyorlar kalbimizin üstüne, bir damla kan akıyor kalbimizden, sonra yaralıyorlar, yarım bırakıyorlar bizi kendimizle başbaşa. Sevginin egemen olduğunu düşünürken, birilerinin seni sevdiğine inanırken bir bakmışsın seni sevdiğini düşündüğün insanlar sana sırtını çevirmiş. Kime elini uzatsan, kime haykırsan sesin boşlukta yankılanıyor...

Güvenin kalmıyor kimselere. Sessiz hıçkırıklarınla ıslatıyorsun geceleri yastığını. Sonra bu hıçkırıklar sayıklamalara dönüşüyor. Anlanmsız bir şekilde eminim sevgi var savının arkasına sığınmak istiyorsun. Ama nafile aslında sen de seni seviyorum diyenlere artık inanamıyorsun. İçinden bin bir türlü fesatlık geçiyor. Bana niye dokundu, acaba bir çıkarı mı var bu işten, kim yanaşsa, kim sokulsa
yanına bir anlam yüklüyorsun bu olanlara. Kötümserliğin sarıyor dört bir yanını...

Hiçbir şey istediğim gibi olmayacak diyerek ömrünü tüketeceksin. Geçmişte yaşamanın verdiği acıyla her gün biraz daha bu bataklıkta kaybolacaksın. Düşlerine sahip çıkmadığın için seni tanıyan kimse kalmayacak etrafta. Bir gün yok olsan kimse bu kadın bu adam nerede demeyecek. Kimse varlığını hatırlamayacak.

Eğer şimdi işe başlamazsan, düşlerine sahip çıkmazsan yarına hiçbir şey bırakamayacaksın. Yarın için, hayallerin için varol. Artık kilitlendiğin geçmişinden, sevgisizliğinden, ihanetlerden, acılardan uzaklaş. Artık gün senin günün. Bırak kendini. Ve önüne bakarak
yürü ki kimse bir daha üzemesin, incitemesin seni...

Selam Sevgi ve Dua ile...

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Yürü ki Kimse Bir Daha Üzemesin İncitemesin Seni  Empty
MesajKonu: Geri: Yürü ki Kimse Bir Daha Üzemesin İncitemesin Seni    Yürü ki Kimse Bir Daha Üzemesin İncitemesin Seni  EmptyCuma Tem. 19 2013, 01:45

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16 

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yürü ki Kimse Bir Daha Üzemesin İncitemesin Seni
» Kimse Bilmeyecek Seni...
» Seni Kimse Bİlmesin
» Seni Benim Kadar Kimse Sevemez
» Ben Yağmurdan Daha Fazla Bir Seni Sevebildim