ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Merhaba Ömrüm    Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Merhaba Ömrüm

2 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Merhaba Ömrüm    Empty
MesajKonu: Merhaba Ömrüm    Merhaba Ömrüm    EmptyCuma Haz. 28 2013, 18:29

Merhaba Ömrüm

Merhaba Ömrüm...Nasılsın?Beni sorma halim yaman yine...Çünkü sen yoksun,yalnızlık beni yine mesken almış sarıp sarmalıyor senin yerine...Merhaba Ömrüm;Nefessiz kalıyorum senin olmadığın yerlerde..İzimi bulabilene aşk olsun...!

Sen benim neyim misin?Merak mı ediyorsun?Ömrüm,Sancılarım,BAKIŞLARIM,duyuşlarım,çok derin ağlayışlarım,gözyaşlarım...Kalbimin içinde bir türlü dile getiremediğim tekim,hepim,sonum...Merhaba Ömrüm,seni ömrümün paha biçilmezi yaptığımı bilsen bu kadar rahat davranır mıydın ki?Sanmam...Korkardın aşkımdan fazla sevemezsin aşkım aşkını geçer diye,pek bir hayıflanırdın...Sevebilecek asil gönlüne "asil bir seviş"yerleştirmediğini düşünerek.Olsun...Ömrüm;Merhaba Ömrüm...Çok yeni bir sınava tabi tuttum kendimi,seninle sınıyorum kendimi,sensizlik anlarında,söyleyemediklerimi düşünüyorum,içimden haykırıp sana ulaştırmayı dileyerek.Merhaba Ömrüm;İlacım,Sancım,Muhtacım...Anlar mısın ki dizelere sığmayan bu aşkı?"Biz"olur muyuz,şimdilerde bu kadar ürkek,bu kadar sancıya yenik durumdayken,mağdurken,sevebilme gücünü keşfetmiş ama söyleyemezken.
Ben senin neyinim?Muammaların,sorgulayıp suçlayışların,çözmeye çalışmaların,bir merak içinde arzularının esirinde kendi içinde çırpınışların...Ben senin neyinim???Söyle!Sığmayan dizelere,söyle bakalım...
Sen benim ömrümsün,parıldayan bir güneş,yağan yağmurum,ayazlarda bedenimi aşkınla ısıtan tek gerçek...Merhaba Ömrüm;Merhaba!Sana bu ilk sesleniş,ilk defa...Adımı anmaktan korkup gerçekleri kendine fısıldarken ben sana yalnızca "ömrüm"diyebiliyorum,ömrüm...Merhaba çekingen ömrüm;sol yanımda geçmişin izleri,sağ yanımda sımsıcak sevgi ve de hasretin...Merhaba ÖMRÜM;Sevebilirsek bize fayda etmez zulüm!Tek bir saniyede bile yıkar geçeriz her şeyi herkesi,sevebildiğini sanan tüm yürekleri...!Merhaba ÖMRÜM;Korkularından uzak,bana yakın olmak istiyorsan haydi sen de bu sözü fısılda;MERHABA ÖMRÜM...

Dilara AKSOY
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Merhaba Ömrüm    Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba Ömrüm    Merhaba Ömrüm    EmptyPaz Haz. 30 2013, 01:25

çiçek6 Allah razı olsun çiçek6 

Merhaba Ömrüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-