ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  En İyi Arkadaşım Hüzün...    Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

En İyi Arkadaşım Hüzün...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

En İyi Arkadaşım Hüzün...    Empty
MesajKonu: En İyi Arkadaşım Hüzün...    En İyi Arkadaşım Hüzün...    EmptyC.tesi Haz. 22 2013, 21:21

Apansız gidişlerin, çaresiz iç çekişlerin ve solup gitmiş gülüşlerin ortasında, yarım, kırık ve efkarlıyım şimdi. Aşka dair umutlarımı ve yarınlarımı kaybetmek üzereyim. Seni yok bilmek kadar ağır bir ceza olabilir mi, ne ağlamak kandırıyor beni artık, ne haykırmak isyanımı. Sessizliğin ortasından öylece duruyorum, bazen seni silmek istiyorum hayatımdan, silip çıkarmak, yaşanan ne varsa hepsinin üzerini çizmek. Bir daha hiç hatırlamamak, hatırlanacak hiç bir şey bırakmamak. Sonra bunun kendi tarihime ihanet olacağını düşünüyorum, meğer hayatın tüm güzelliklerini seninle keşfetmişim ben. Hayatımın en mutlu anlarını seninle yaşamışım, şimdi tüm bunları silersem, yok edersem yaşanmış ne kalır geriye. İşte bu yüzden onuda yapamıyorum, kısacası sevgili sürünüp gidiyorum...

İflah olmayacak bir aşktı aslında, başından belliydi, sen hep kaçmaya hazırdın, benim kadar bağlanmamıştın bu aşka. Korkuyorum diyordun, hem kendini hem beni kandırıyordun. Oysa sen benden ya da aşktan değil, kendinden korkuyordun. Bir aşkı ayakta tutabilmek, yaşatabilmek cesareti yoktu sende. Yarınlarda yaşanmaz aşk, bu günün kıymetini bilmiyorsan yok hükmündedir aşkın. Sen yarına bakarken, ne olacağız biz diye sorarken kaçırdın bugünü, kaygılarla kuşkularla yaşadın. Seni sevmekten başka hiçbir şeyi düşünmeyen ben, bu kaygıların ortasında çaresiz kaldım. Bekledim bitsin bekledim geçsin ama nafile, aşk bitti ömür geçti ama kaygıların tükenmedi...

Yok ağlamıyorum artık ağlanacak zamanları bitirdim çoktan. Kızgında değilim sana, kırgınım o kadar. Senin beni kırmana alışmış olmalıydım oysa demek alışamamışım. Demek, hala kırabiliyorsun beni, aslında bu, seni hala sevdiğimi gösteriyor, ama sen bir itiraf olarak algılama bunu, bak ne haldeyim demek için söylenmedi bu sözler. Kendi kendime dert yanıyorum, yakınma hakkımı kullanıyorum belki, hepsi o kadar. Yüreğimde ki yaranın hiç olmazsa kanaması dursun diye yazıp çiziyorum işte böyle. Kendimi avutuyorum, kelimeler parmaklarımın ucundan döküldükçe sanki içimden de sökülüp atılacakmış gibi geliyor. Gitmeliyim artık, günlük hüzün randevusu geldi çattı. Bekletmemeliyim bu ara en yakın arkadaşım hüzün, onu da kaybetmek istemiyorum...

Selam Sevgi ve Dua ile...  

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

En İyi Arkadaşım Hüzün...    Empty
MesajKonu: Geri: En İyi Arkadaşım Hüzün...    En İyi Arkadaşım Hüzün...    EmptyPaz Haz. 23 2013, 00:19

çiçek16Allah razı olsunçiçek16

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hüzün Güzeldir Hüzün Gibi Yaşayana...
» Hüzün güzeldir hüzün gibi yaşayana...
» Arkadaşım....
» Unutmak Zor Be Gönül Arkadaşım...!
» Dert Ortağım..Canım Arkadaşım...