ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Eksik Bir Gece Yarısı Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Eksik Bir Gece Yarısı

2 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Eksik Bir Gece Yarısı Empty
MesajKonu: Eksik Bir Gece Yarısı   Eksik Bir Gece Yarısı EmptyCuma Haz. 21 2013, 21:09

Eksik Bir Gece Yarısı...

Susmakla bitmiyor ask susamazsin... Eksik bir gece yarisi aklimdan sarkip da tenine bagirdim; - dokunma artik gozlerime gozlerini bende birakir gibi... Aglasaydim belki bu kadar kurak olmazdi yagmur. Sagnak halinde yaslanabilirdim intihara... ( bir neden aramiyorum ) Cevaplarin mi yarimdi? Yoksa sorularim mi fazla? Bilmiyorum. Ama samimi degildi ellerin ne zaman dussem seninle ayni soguga... - bir provokasyon gibi kaciyordun ilk otobusle sonra - Aglasaydim isminle cagiracaklar gibiydi beni, benim lakabimdin sen kod adimiz cok acil bir veda.
 Senin '' kal '' demeye cesaretin yoktu, coktu oysa benim kalmak icin sebebim. Hakli olan kimdi? ne fark ederdi? ilk hangimizin aklindan gecti? Bilmiyorum kim icat etti, yuzumu kestirip atan cozumsuz o denklemi : bitti mi? gitti mi acaba? diyerek uyandigim gunlerden, gelir mi? diyerek uyanacagim gunlere bir gecisti son telefon mesajin; '' altust artik neresine dokunsam dudaklarinin, neresine dokunsan bir buzul eriyor parmaklarimda '' Sustum ben sadece inan...
Ben degildim karsidan karsiya gecerken bakislarindan, bir kazada kaybolduguna inanan. ( seninle kac kisiydik bilmiyorum. Iki bazen, genellikle bir olmayacak kadar tek. Evet bize bu siirlerin hic biri yetmeyecek... ) Simdi ben cok oldum sanirim aslinda sandigin kadar da sayilmam. Hep daha azdim... Bir nefes yetmezligi sesleniyorum sana. Seni anlatabilecek bir cumle bile edemiyorum. Prefabrik kafiyelerle suslendiriyorum yercekimini. Acik havada seni seninle aldatmanin portatif kalp atislarini yine sana birakiyorum.
Ben hic aglamadim oysa. Aglasaydim emin olmazdin eminim gercekten agliyor muyum yoksa? Aglasaydim oysa, ilk sen acardin semsiyeni. Sen, hep ilk birakan elektirikler gelince el fenerini. Severdim ben oysa seslendirdigin kisa metraj hikayelerini. Bilsem bu kacinci ihlalin? Kemerini takmadin sanirim yine yureginin. Opulur mu hic tam da giderken? Tam da bitti derken seslice sesime... Az önce '' kal '' deseydim senden önce, az sonra benimle kalmis olur muydun ki? Bilmiyorum inan. Ben degildim zaten sevdigini soylerken cumlelerine toz kaciran.
 Aglamadim hic oysa. Aglasaydim bu kadar kurak olmazdi yagmur. Aglamama gerek var miydi ki? yagmur yeterdi hep sana. Beynimle kalbim arasinda bir islem hatasiydi seni sevmek. Ve ben hic saglamasini yapmadim gözlerinin...

ALINTI
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Eksik Bir Gece Yarısı Empty
MesajKonu: Geri: Eksik Bir Gece Yarısı   Eksik Bir Gece Yarısı EmptyC.tesi Haz. 22 2013, 01:34

çiçek4Allah razı olsunçiçek4

Eksik Bir Gece Yarısı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vakit Gece Yarısı...
» Ay Buluta Girmiş Gece Yarısı
» Kurbağa Yarışı
» Hüznün Doğu Yarısı...
» Yüreğimin Yarısı Bir Tek Senin Hakkın...!!!