ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Sevdiklerim Ne Olur Bana Gerçek Yüzlerinizi Göstermeyin Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Sevdiklerim Ne Olur Bana Gerçek Yüzlerinizi Göstermeyin

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Sevdiklerim Ne Olur Bana Gerçek Yüzlerinizi Göstermeyin Empty
MesajKonu: Sevdiklerim Ne Olur Bana Gerçek Yüzlerinizi Göstermeyin   Sevdiklerim Ne Olur Bana Gerçek Yüzlerinizi Göstermeyin EmptyPtsi Haz. 03 2013, 20:04

Bugün ne kadar yıprandığımı anladım, ne kadar kırıldığımı hayata ve insanlara. Pişmanlığımı tazeledim, ölümün çağrısını çektim içime. Bir nefes aldım uzaktan baktığım hayattan. Neşeden bir katre yapıştırmaya çalıştım tebessümlerime. Azığım sabırdı, tesellim ayetullahdı. Neşeyle bakamasam da hayata, ümidim vardı. Bir gün mutlaka diyordum bugün değil belki ama bir gün mutlaka...

Sitemlerim de vardı, susup biriktirdiğim, içime attığım. Hayata insanlara olan sitemim, susup biriktirdim, kıstım hayata sesimi oysa ne de çok yakışırdı hayata sesim, konuşabilseydim. Derunumda sıralanıyordu dertler, biri gitmeden diğeri merhaba der. Sırtımda bir yüksün hayat, atamıyorum omuzlarımdan seni. Bu acılar büyük, ahlarım dört elif miktarı, feryada figana karışmış ağlamaların, dövünmelerim, pişmanlıklarım...

Cehennemimi sürüklüyorum kendimle, yanıyorum içimdeki ateşle. Her başladığım konuşunun sonunda düşmekten yoruldum. Umut yüklüyorum omuzlarıma, çırpınıyorum ama her son adımımda uçurumlara yuvarlanıyorum. Dönüp bakıyorum, arkamdaki en sevdiğim, en sevdiğim beni iten, beni uçurumlara yuvarlayan. Dipsiz kuyulardayım, ışığı göremiyorum, umuda yeniden sarılamıyorum, kurtaramıyorum kendimi düştüğüm yerlerden...

Korkuyorum sevdiklerim sizden korkuyorum, yeniden toparlanıp yeniden ayağa kalktığımda beni yine uçurumlara yuvarlamanızdan korkuyorum. Evet sevdiklerim sizlerden korkuyorum, süreyya yıldızına çıkardığım insanlarım oldu bir bir gözümden düşen, beni dipsiz kuyulara itmekte öne geçmeye yarışan. Oysa ben, onları süreyya yıldıza çıkarmıştım...

Birkaç yüzü var insanların, her yeni bir imtihanla yepyeni yüzlerini görsem de yakıştıramıyorum sevdiğime bunları. Yapmamıştır, yanlış anlamışımdır diyorum da son darbeyle kanıtlıyor ne olduğunu ama heyhat iş de işten geçmiş artık, vurulmuşum. Masum gözlerle bakıyorum hayata, kendim gibi sanıyorum sizleri. Dostlarım, arkadaşlarım, sevdiklerim ne olur bana gerçek yüzlerinizi göstermeyin, sizi hep koyduğum yerde bileyim, hayatla bir olmayın siz de bana vurmayın...

Selam Sevgi ve Dua ile...

En son mustafa43 tarafından Salı Haz. 04 2013, 04:58 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Sevdiklerim Ne Olur Bana Gerçek Yüzlerinizi Göstermeyin Empty
MesajKonu: Geri: Sevdiklerim Ne Olur Bana Gerçek Yüzlerinizi Göstermeyin   Sevdiklerim Ne Olur Bana Gerçek Yüzlerinizi Göstermeyin EmptySalı Haz. 04 2013, 02:16

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Olur mu Olur Olmaz Deme
» Hayal Bana Yakın Yar Bana Uzak
» Bana Suskun, Bana Habersiz Bir Sır...
» Beyaz Giyme Toz Olur Siyah Giyme Söz Olur
» Bildir bana sevgili ! Bildir bana?