ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Benimle Islanacaksın...  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Benimle Islanacaksın...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Benimle Islanacaksın...  Empty
MesajKonu: Benimle Islanacaksın...    Benimle Islanacaksın...  EmptyPaz Mayıs 26 2013, 19:40

Benimle Islanacaksın...

Ağlamaz gözlerim, ıslanır nedensiz. Ellerimdeki derin boşluğu tuttukça sımsıkı; içim acır, dilim kanar. Hayır Ağlamıyorum, gözlerim ıslandı bir derin yaradan. Sana olan kavuşma hayalleriyle geçen mazimin tekerrür etmesinden korkar, sıçrarım. Saçlarının hayaline bağladığım umutlarımın uçup gitmesine, kopup ayrılmasına dayanamaz gözlerim...

Gözlerim ıslanır nedensiz oysa ağlamıyorumdur, bir türkü dinlemişimdir, ayağıma bir ot batmıştır. Hasret denilen meret beni kendine müebbet mahkum etmiştir, bir sazdan çıkar feryadım. Oysa saz benim elimde değildir, teller kopsun, mızrap yitsin isterim. Ses tellerim kopmuştur meğer, ağlayamam, hıçkıramam, içimden tahliye edemem acıları oysa boğazım tıkanmıştır...

Ağlamaz gözlerim, ıslanır nedensiz. Sesli harflerini evladiyelik çeyizimde sakladığım şiirler dökerim yollarına. Kavuştuğumuz günler gelirse bir gün kullanırım, sesli harflerimi. Oysa belki de hiç gelmemeye niyetlidirler takvim köşelerime. Tarih tekerrürden ibaretse şairin dediği gibi, özlemekle geçecek ömür. Hayaldir, umuttur, murat etmektir yarın demek. Oysa bugün aslında dün, yarın aslında bugündür. Değişmez güneşin döndüğü yeryüzü, aslında bugün düne uyanmışızdır da anlamak istemez takvimlerimiz, kendi bildiğini okur, durur...

Gözlerim ıslanır nedensiz, kaç kez kalemini kırdığımı bilemezsin, kaç kez silmek istemişimdir defterden izini. Oysa hayat silgi kullanılmayan bir sanattır değil mi. Saklarım iki parça kalemleri. Oysa hangisinin hangisine ait olduğunu hiç bilmemişimdir. Sensiz olduğu için vazgeçtiğim her şeyden hiç pişmanlık duymamıştır da içim. Asabi saatlerime arabesk saatleri eklediğim bir anı olarak kalmıştır, sen dahil kimse bilmez yerini...

Ağlamaz gözlerim ıslanır nedensiz. Çünkü kusmak yerine susmuşumdur sözlerimi. Şarkıları martılara atmışımdır koparıp koparıp. Ölüm nedenleri denizin kirliliği sanılmıştır. Oysa benim yerime, aşk için vermişlerdir ömürlerini ömrüme. Kızmışımdır sana, bir banka kazımışımdır ismini. İnsanlar, belediyenin banklara kız ismi verdiğini düşünmüşlerdir. Oysa ben sana hep kızıp hepsini fişlemişimdir...

Gözlerim ıslanır nedensiz ağlayamaz çünkü. Denizde çöle düşmüşümdür, buhar olmuştur içimdeki pınarlarım. Bir fırtınada ağlarım bir gün. Acısı çıkar ağlamalarımın. Sen yağmur sanırsın, ben üstüne yağarım. Sen ağladığımı bilmezsin, oysa benle ıslanırsın...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Benimle Islanacaksın...  Empty
MesajKonu: Geri: Benimle Islanacaksın...    Benimle Islanacaksın...  EmptyPtsi Mayıs 27 2013, 01:41

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

Benimle Islanacaksın...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ''Benimle Çıkarmısın__neden???
» Yürü Benimle...
» Benimle Kal Diyebilmeli..
» Ya Girme Hayatıma Yada Hep Benimle Kal...