ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  günümüzde cihadı devlet ilan eder... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

günümüzde cihadı devlet ilan eder...

3 posters
YazarMesaj
kırmızı
Yeni Üye
Yeni Üye

günümüzde cihadı devlet ilan eder... Empty
MesajKonu: günümüzde cihadı devlet ilan eder...   günümüzde cihadı devlet ilan eder... EmptyPerş. Tem. 09 2009, 15:50

bu konu bence forumunuzu farklı bir mecraya çekiyor.bugün cihad devlet tarafından ilan edilir,kimsenin ciddiye almadığı 3-5 kişi tarafından değil.sakalı çıkmamış,zorla sakal çıksın diye uğraşılmış, garip görünümlü ,elinde kalaşnikoflu çocukların olduğu resimler bana hiç bir heyecan vermiyor,bilakis acziyetin resmi gibi geliyor.dünya sizin algıladığınızdan çok farklı maalesef.eğer birilerine faydalı olmak istiyosak türkiye yi çok yüksek yerlerde ve önemli ,güçlü ,zengin bir ülke yapmamız lazım,yoksa bu iş üç beş kalaşnkofla olmaz.maalesef bizde kasıldığımız gibi çok önemli bir ülke değiliz.rusya çin abd gibi ülkelerin yanında epey zayıf ve gerideyiz.mantığın olmadığı yerde hüsran vardır.bırakın bu platonik cihad aşkını,çapımızı bilelim ve yapabileceğimiz şeylerin hayalini kuralım.vesselam...
Ümmü Seleme
Moderator
Ümmü Seleme

MesajKonu: Geri: günümüzde cihadı devlet ilan eder...   günümüzde cihadı devlet ilan eder... EmptyPtsi Ocak 18 2010, 11:41

ciahd islamin olmazsa olmazidir, cihadi aklimizdan, kalbimizden cikarirsak Allahin ayetlerini yoksaymis oluruz (ALLAH korusun)
bu konu/konular dediginiz gibi sitemizi hic biryerlere cekmez merak etmeyin, birakinda bunu biz düsünelim siz degil!
daha cihadin ne oldugunu bilmeyen insanlar bize ne yapip yapmiyacagimizi söylemesin.
bilmediginiz ugrasicaginiza türkiyeyi kalkindirmaya bakin demenizden belli oluyor ...
ben bir müslüman olarak yazdim onlari, halada her mesajimin arkasindayim, beyenmeyen okumasin!
hem Ümmetin derdi benim derdimdir bilesin, senin ülken kalkindiriliyormus vs beni neden ilgilendirsin????
http://www.gulyarasi.com
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

MesajKonu: s.a   günümüzde cihadı devlet ilan eder... EmptySalı Ocak 19 2010, 04:32

biz niçin yaratıldık gayemiz ne...?
Hz.ömer ben çöldeki bedeviden mesulüm dedi.biz bu dünyaya halife atatndık
tüm yaratılmışların en şereflisi ilan edildik.islamı birbirimize yaymakla mükellef kılındık.
cihad farzdır her müslümanın boynunun borcudur.üstelikte farzı ayndır farzı kifaye değildir.
yani her müslüman mükelleftir bundan.gerek sahabe gerekse cediim osmanlı nedendir
kan ve canlarını seve seve verdiler bu uğurda.sığamadlar mı bu topraklara.amaç islamı
götürmek Allahı tanıtmaktı o beldelere.şehadet boşuna mı ölümsüzlük.ALLAH yolunda
can verenler kanlarını mallarını verenler boşuna mı Hak katında kutsandılar.

maneviyatı yükselmeyen milletler Hakka tapmayıp maddiyata önem verenler
köle olmaktan geri duramazlar.bizim kaybımız bu işte.sefaletimiz Hakka yükselmeyişimizden
O'nu her şeyden üstün görmeyişimizden ki kapı kapı dolanmakta ayağa kalkmak için çaba
sarfetmekteyiz.kimi kalem kimi söz kimi hal ve edasıyla cihad eder.olmadı çekilir süngü
kınından canlar verilir hak uğruna.ta ki batılı silene kadar bu mücadele ezelden ebede
sürecektir.uhud hendek vs. keyfi değildir Hakk'ı üstün kılmaktır.bu siteninde misyonu
budur.elden gelen cihadımız neyse o yolda olacağız.

günümüzde cihadı devlet ilan eder...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşk Cihadı
» Devlet Kuşu
» Sana Askimi ilan ediyorum
» Hayalini Astım İlan Tahtalarına
» Burası İlan ya da Reklam Sitesi Değil...