ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Allahın Varlığına Bir Kanıt Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Allahın Varlığına Bir Kanıt

3 posters
YazarMesaj
bedii
Aktif Üye
Aktif Üye
bedii

Allahın Varlığına Bir Kanıt Empty
MesajKonu: Allahın Varlığına Bir Kanıt   Allahın Varlığına Bir Kanıt EmptySalı Tem. 07 2009, 23:43

Allaha İnanmıyorum Dedi!! Adamin biri her zaman yaptigi gibi saç ve sakal trasi için berbere gitti. Onunla ilgilenen berberle güzel bir sohbet basladilar.
Degisik konular üzerinde konustular. Birden ALLAH'la ilgili konu açildi...

Berber: " Bak adamim, ben senin söyledigin gibi ALLAH'in varligina inanmiyorum."

-Adam: " Peki neden böyle düsünüyorsun?"

-Berber: " Bunu açiklamak çok kolay. Bunu görmek için disariya çikmalisin. Lütfen bana söylermisin, eger ALLAH olsaydi, bu kadar çok hasta insan olurmuydu, terkedilmis çocuklar olurmuydu? ALLAH olsaydi, kimse aci çekmezdi. ALLAH olsaydi, bunlarin olmasina izin verecegini sanmiyorum..."

-Adam bir an durdu ve düsündü, ama gereksiz bir konuya girmek
istemedigi için cevap vermedi. Beraber isini bitirdikten sonra disari çikti. Tam o anda caddede uzun saçli bir adam gördü. Adam bu kadar daginik göründügüne göre tras olmayali uzun süre geçmisti. Adam berber dükkanina geri geldi.
- Adam: " Biliyor musun ne var, bence berber diye bir sey yok.

-Berber: " Bu nasil olabilir ki? Ben buradayim, berberim."

-Adam: " Hayir, yok. Çünkü olsaydi, caddede yürüyen saçli ve sakalli adamlar olmazdi."

- Berber: "Himmm... Berber diye birsey var ama; onlar bana gelmiyorlarsa, ben ne yapabilirim ki?"

-Adam:"Kesinlikle dogru! Püf noktasi bu! ALLAH insanlar ona gitmiyorsa, o ne yapabilir ki? Iste dünyada bu aci ve keder olmasinin nedeni bu !"
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Allahın Varlığına Bir Kanıt   Allahın Varlığına Bir Kanıt EmptyÇarş. Tem. 08 2009, 00:42

bedii demiş ki:

-Adam:"Kesinlikle dogru! Püf noktasi bu! ALLAH insanlar ona gitmiyorsa, o ne yapabilir ki? Iste dünyada bu aci ve keder olmasinin nedeni bu !"

ALLAH(c.c)razı olsun.Selam ve dua ile...
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

MesajKonu: Geri: Allahın Varlığına Bir Kanıt   Allahın Varlığına Bir Kanıt EmptyÇarş. Tem. 08 2009, 10:47

MaVi_GüL demiş ki:
bedii demiş ki:

ALLAH(c.c)razı olsun.Selam ve dua ile...

Allahın Varlığına Bir Kanıt
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kanıt İnancı Öldürür...
» Allah'ın varlığına bu örnek yeter
» Allahin askerlerinden bir asker
» Allahın Kullarına Merhameti