ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Ağlamaya Çalışıyorum... Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Ağlamaya Çalışıyorum...

3 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Ağlamaya Çalışıyorum... Empty
MesajKonu: Ağlamaya Çalışıyorum...   Ağlamaya Çalışıyorum... EmptyPaz Nis. 21 2013, 14:37

Ağlamaya Çalışıyorum Ağlamalarım Bana İsyanlar Ediyor...

Ağlamaya çalışıyorum ağlamalarım bana isyanlar ediyor. Geceler bana bu isteğimi vermiyor. Ne zaman ağlasam yalnızca ve yalnızca bir iki gözyaşı olup kalıyorsun gözlerimde. Gözlerimde donan birkaç damla yaş oluyorsun o yaşları da sarıyor geceler. O yaşlarla birlikte alıyor yanına geceler beni...

Geceler unutmamı istemiyor seni geceler bana ihanet ediyor. Geceler senden yana sevgili geceler seni yaşamamı istiyor. Sözümü dinlemiyor. Güneşi özlediğim oluyor arada bir yeter diyorum bunca yıldızla arkadaş olduğum. Seni unutup da yıldızları gördüğüm anlar olursa tabii. Beni böyle gördükleri zaman anlamıyor insanlar. Nasıl böyle saatlerce kalabildiğimi sorup duruyorlar. Böyle tüm dünya uyku içindeyken benim nasıl karanlığın içinde bakışlarımı dayattığımın sırrını anlamıyorlar...

Tüm dünya tüm tabiat susmalarda ve uykulardadır belki ama benim yüreğimde gizlenmektedir tüm dünya. Ben içime tüm insanları tüm milyarları almışım farkında değiller. Herkesi ve her şeyleri sığdırmışım içime. Bir sen sığmıyorsun bir seni sığdıramıyorum kalbime bilmiyorlar ve senin uzaklığın ve senin gece kadar olan uzaklığın. Bana öyle uzak öyle yabancısın ki sevgili seni senden istemeye korkuyorum. Geceleri bu yüzden seviyorum. Seni sevmeme engel olmuyor seni bana getiriyor ve seni gecenin karanlığında buluşumdandır seni gündüzleri istemeyişim...

Evet sevgili bana her şeyden ve herkesten uzaksın. Herkesin yaşamına giriyor her şeyi paylaşıyorsun insanlarla ama sitem bile etmiyorum. Sana söyleyecek söz bulamıyorum, söyleyecek bir şeyler arasam ve bulsam biliyorum geceler alır onu elimden dilimden de. Sana söyleyeceklerimin hesabını yapsam sabahlar buna izin vermez. Olsa olsa sana bu sevgiyi yaşa diyebilirim, gel birlikte yaşayalım demeye dilim varmaz. Geceler bunu bırakmaz yanına kaybettiğim değilsin, ben seni hiç yitirmedim. Çünkü içimde taşıdığımdın hep benden bir parça oldun sen. Ben kendimi yitirmediğim sürece sen de kaybolmayacaksın...

Selam Sevgi ve Dua ile...
Nur_Sultan
Moderator
Nur_Sultan

MesajKonu: Geri: Ağlamaya Çalışıyorum...   Ağlamaya Çalışıyorum... EmptyPtsi Nis. 22 2013, 00:37

çiçek5 Allah razı olsun çiçek5
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Ağlamaya Çalışıyorum...   Ağlamaya Çalışıyorum... EmptyPtsi Nis. 22 2013, 02:42

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

Ağlamaya Çalışıyorum...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ağlamaya üç kala...
» Ağlamaya Üç Kala...