ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Ben Git Deseydim de Sen Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Ben Git Deseydim de Sen

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Ben Git Deseydim de Sen Empty
MesajKonu: Ben Git Deseydim de Sen   Ben Git Deseydim de Sen EmptyPaz Nis. 21 2013, 12:36

Ben Git Deseydim de Sen me'yi Ekleseydin

Farklı bir bitiş, yeni bir başlangıç, yarım kalmış hayaller, eylemleri olmayan cümleler, saçma sapan başlangıçlar, ya da birine seni seviyorum deme isteği. Oysa seni seviyorumla bitmiyormuş aşk, aşk bağlılıkmış, aşk tutkuymuş, aşk gerçekten senmişsin. Aşk bana sende çok yakıştı demiştim sen gittin. Aslında ben gönderdim git dedim me'yi ekleyemedim...

Git(me)meliydin belki ama yarım kalan kalbimi düşünmemiştim sensiz neler yapabileceğimi tahmin etmemiştim. Sensizlik koymazdı bana ne gidişler yaşamıştım ben ama öyle değilmiş. Rüyalarımda seni görmek ve seni dilemek, ezmek şu lanet olası gururu ama olmuyor işte. Ne kadar istesem de istesek de gurur diyoruz üç günlük dünyada gurur denen şeyi soktuk aramıza oysa mutluydum seninle...

Hayallerimiz vardı her sabah o güllü tepside bana hazırlayacağın kahvaltıyı ne kadar isteyerek anlatıyordun hatırlasana. Özlüyorum sesini, yüzünü, o tebessüm ederken gamzelerin. Özledim işte nedensiz çünküsüz sen olduğun için özledim sevdiğim için özledim. Ve git dedim saçma sapan bir sürü neden sundum sana. Gitmek istememiştin aslında gurur vardı yine gittin ağladım ama çevirdim başımı görmedin gözyaşlarımı. O an gitmeeeeee diye bağırmak istiyordum çığlık çığlık avaz avaz. Herkes duysun istiyordum seni seviyorum bırakma beni demek istiyordum...

Sesim duyulmadı sensizlik yankılandı o an her yerden. Buğulu gözlerimden sen akıyordun ve gidişin içimi bir o kadar sızlatıyordu. Akşamlar yine eski soğukluğundaydı artık ve yine duvarlar üstüme geliyordu. Zaman durmuştu tan yeri ağarmak bilmiyordu ben sensizliğin acısıyla iç çekiyordum bütün gece ve gündüz olsun istiyordum...

Belki yaptığım hatalarla saklanıyorum aydınlık dünyada bir şeylerin arkasına. Gece ise tüm çıplaklığıyla hatalarımı bir tokat gibi yüzüme çarpıyordu ve en büyük hatam git demem. Ben Git dediğimde de kalsaydın, ben git deseydim de sen me'yi ekleseydin ve biz hiç Git(me)seydik...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Ben Git Deseydim de Sen Empty
MesajKonu: Geri: Ben Git Deseydim de Sen   Ben Git Deseydim de Sen EmptyPtsi Nis. 22 2013, 01:21

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

Ben Git Deseydim de Sen
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben -Git- Deseydim