ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Yanılmadım! Sadece Sevdim....  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Yanılmadım! Sadece Sevdim....

3 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Yanılmadım! Sadece Sevdim....  Empty
MesajKonu: Yanılmadım! Sadece Sevdim....    Yanılmadım! Sadece Sevdim....  EmptyCuma Nis. 12 2013, 20:25

Yokluğun , uçurumdaki bir uçurum çiçeği gibi. Yel değse göğsüme düşerim/ düşlerimle alay edip gülerim / yenilgilerim yokluğunda gizli hayat(ım)la oyun oynarım… kuralsızca !

bilirim!.. sevmek,biraz acı çekmektir . işte buna aldanırım . yüreğim yokluğunda kalır da ben nasıl senden (vaz)geçerim. Yüreğimi al nereye istersen oraya göm ; zaten sensizliğin nefes alış-verişleri boşuna değil mi?

Sevgilim ben sende kalabalıklaşmadıkça nasıl yaşarım , söyler misin ?
takvimler mevsimlere yenik düşer de nasıl puslu duvarlara çarpmam ! nasıl gel-gitlerde yokluğunda kaybolmam … ben sende bir ömür yoldaşlığına kandırılmışken ;yaralarım derin kuyulardan kabuk bağlamışken , söylesene cennet yüreklim yokluğuna nasıl aldanırım !..

bilirim!.. sevmek biraz acı çekmek ; yoksa hiçbir kül ateşe bu kadar sadık olamazdı . yanmak,bir sevgiliye ve yeniden yanmak ; acı çekmek belki de sessizce düşünmek , küllerinden sana doğmak… yokluğunda sevmek ! çok sevmek…

(sevgilim!.. ben sende kalabalıklaşmadıkça nasıl yaşarım , söyler misin ? )

aykırı günlerdeyim . bir parça kırıldım ! kader , içimdeki güzelliğini sünger gibi emdikçe yokluğun(d)a kalakaldım… benzeri daha yüreğime saplanmamış mutluluktan uzakta kalmak ve hayata güler yüzlü bakabilmek ; hayır sevgilim ! ben bu çelişkilerde nasıl yaşarım ?

bilirim!.. sevmek , acılara da alışmaktı . yozlaşan iklim oyunlarına mevsimleşmekti . belki esmerleşen akşamlarda kaldırım taşlarına sarılmaktı . yokluktu ! sevgiliden uzakta yaşamı kabullenme(me)kti…

(benzeri daha yüreğime saplanmamış mutluluktan uzakta nasıl yaşarım …)

takvimler mevsimlere yenik düşerse ve seni benden alırlarsa sevdiğim , inan bu hüzünlü bedenimi her şeyden uzaklaştıracak çarelerde yaşatırım ; öldürürüm ! ruhum yine seninle çarpar… yenilmem inan hiç kirlenmem ! gelinmez yollarda kalacağımı bilsem de yine teslim olmam . sen varsan ömrümün en huzurlu yanında bunu bilirim ! sana koşarım tutmasa da dizlerim…

son bir defa görmek için nefasetini yokluğuna oynarım hayatı(mı)… yaşamak sevgilide çoğalmaksa yanarım , küllerimden yine sana doğarım !..
bilirim!.. sevmek , sevgili için acı çekmektir…

canım sevgilim yanılmadım !.. sadece sevdim …

ALINTI

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Yanılmadım! Sadece Sevdim....    Yanılmadım! Sadece Sevdim....  EmptyPaz Nis. 14 2013, 01:52

çiçek17 Allah razı olsun çiçek17
Nur_Sultan
Moderator
Nur_Sultan

MesajKonu: Geri: Yanılmadım! Sadece Sevdim....    Yanılmadım! Sadece Sevdim....  EmptyPaz Nis. 14 2013, 13:51

bilirim!.. sevmek,biraz acı çekmektir . işte buna aldanırım . yüreğim yokluğunda kalır da ben nasıl senden (vaz)geçerim. Yüreğimi al nereye istersen oraya göm ; zaten sensizliğin nefes alış-verişleri boşuna değil mi?

Sevgilim ben sende kalabalıklaşmadıkça nasıl yaşarım , söyler misin ?

Güzelmiş seven bir yüreğin dili gülüm emeğine yüreğine sağlık.

çiçek21 Allah razı olsun çiçek21

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben Sadece Sevdim...
» Sevdim Be Adam!
» Çok Sevdim Suç Benim
» seni çok sevdim
» Dilenmedim sevdim