ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Garip Bir His Çöktü Düşüncelerime...  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Garip Bir His Çöktü Düşüncelerime...

2 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Garip Bir His Çöktü Düşüncelerime...  Empty
MesajKonu: Garip Bir His Çöktü Düşüncelerime...    Garip Bir His Çöktü Düşüncelerime...  EmptyÇarş. Nis. 10 2013, 20:23

Garip bir his çöktü düşüncelerime. Sanki onca yaşanmışlığın hatıraları el birliğiyle yeni hatıra adaylarımı kıskanırcasına hayallerimin üzerine üvey bir bağ kurmakta. Tanımlayamadığım duygular mutluluk sandığım anlara bile kara sürüyor ve ben engel olamıyorum. Garip bir his değil bu! Sanki geçmiş bu kadar çok lanetle kulaklarını çınlatıyorum diye intikam alıyor benden.

Sevmeye doyamadığım doydukça acıktığım sevdamı bile hissedemiyorum. Ne tuhaf! Oturduğum koltuk bile şu an anlamsız ve ben bir bulutun üzerinden dünyayı seyrediyorum başım dönüyor.Satırlara gömmeye çalıştığım garip duygularımı karaladığım sayfalar bile harflerle oynuyor sanki. Gözlerimse hangi cümleyi açığa çıkaracağını bilmemenin verdiği korkuyla kör ebe oynuyor göre göre. Bakıyorum ama görsem de körüm; görüp tekrar tekrar körleşmek de en nefret ettiğim huyum.

Nefesimi tutuyorum ciğerlerim isyan bayrağını çekinceye kadar. Bir savaşın tek savaşan kahramanı gibi sadece soluklandığım havaya gücüm yetiyor. Tutuyorum tutuyorum tüm isyan kokan o görünmez şeffaflığı burnumda. Sonra göğüs kafesimin üzerinde koca bir gökdeleni inşa etmişçesine ağırlık birikiyor ve gözlerim katlettiğim yüreklerin altında ezildiğini görebilecek kadar açık. Parçalanıyorum ama hiçbir kan izi yok ne kadar da yalancıyım yaşantıma ve ne kadar iyi rol kesiyorum kendime. Ama hiçbir psikolojik lûgata dayandıramadığım bu his; elinde şırınga olan bir doktor ve derimin her bir gözeneğine morfin enjekte edermişçesine gün ışığının özendiği gözlerimi karanlıklara gebe bırakma telaşında ve hiç görmediğim ruhumun dünya hayâsına metrelerin boyu yetmeyecek bir derinlikte oyuklar işlemekte.

Yaşamı bu kadar çok sevmeme dair ne varsa gülüşlerimin dökülmesine yol açan delinmiş umut ceplerime dökülüyor. Yama yapmaya çalışıyorum her gün açan güneşi geleceğime gücü yetmiyor sararmış gizlerime. Doktor! Bırak artık beni canım değil duygularım çok acıyor...

Selam Sevgi ve Dua ile...
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Garip Bir His Çöktü Düşüncelerime...  Empty
MesajKonu: Geri: Garip Bir His Çöktü Düşüncelerime...    Garip Bir His Çöktü Düşüncelerime...  EmptyPerş. Nis. 11 2013, 01:38

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Garip Bir His Çöktü Düşüncelerime...
» Bir Hüzün Çöktü Yüreğime...
» Kütahya'da Otelin Çatı Katı Çöktü
»  En garip Olduğun Gün ...,!!!!
» Özge Bir Garip