ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Bu Gece Hüzün Esiyor Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Bu Gece Hüzün Esiyor

3 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Bu Gece Hüzün Esiyor Empty
MesajKonu: Bu Gece Hüzün Esiyor   Bu Gece Hüzün Esiyor EmptyPerş. Mart 28 2013, 17:55

Bu Gece Hüzün Esiyor

gözlerimin gördüğü herşeyden beynime... yarınsızlık korkusu şiirlerimle ele veriyor kendini. kederdemiyim? çalan şarkıların etkisindemi? yoksa acı bir hayatın yansımalarımı zihnimdeki dalgalar? kaldırımlardaki; tek gecelik aşklarmı ağlatıyor gülleri? kıyamadığım bir aşkın girdabındamı çalkalanıyorum?
yoksa kendimle kavgalardamıyım? şakaklarıma yeni düşen akların suçlusu senmisin? yoksa zamanmı? yoksa benmiyim? ardımda kalanlar mı bana ağlıyor?

yoksa benmi ağlatıyorum anıları? benimle gelenmidir hayat? yoksa benden gidenmi? bilemiyecekmiyim? zamanla geçer diyenlere inanmalımıyım? yada yeterince zamanım varmı? bana en büyük yalanları söyleyen senmisin? yoksa benmiyim? besmeleye sığınmış dudaklarım göğe çevrilmiş gözlerim acaba ALLAH'ımı arıyor?

yoksa ağlamak için bir sebebmi? herkez aşka günahsız diyor... o zaman ben yeterince masummuyum? bu ışıksız gecelerde kaç adam ağlatır kaç kadını? kaç kadın ağlatır kaç adamı? acaba ölümsüz sevdamın muhatabı; şimdi hangi aşk şairinin mısralarını süslüyor? tek biletlik aşksız sevdalarla daha ne kadar avutabilirim gönlümü? ağlamaya birikmiş gözyaşlarımda kaç hüzünlü şiir boğulacak daha?

oysa.. . herkezlerden çalarak kendimi en çok sana kaçmıştım hesapsızca... aklımda... ihbar edemediğim suçlarım, tanığı olmayan geceler kaynıyor şiir şiir... gözlerim... karaya vurmuş bir yunusun gözleri gibi ağlamaklı ağlamaklı bakıyor bana... yağan yağmurlarla kendini gizleyen gözyaşlarım, geçmişimi susturamıyor artık... gamzelerime takılıp kalan tebessümler, canımı acıtıyor uzun zamandır...

ne kimsesizliğime bir kimlik bulabiliyorum... nede şiirlerime bir başlık.. . sadece; sevdaya cesur, ayrılığa dayanıksız olduğumu inadına gizlemeye çalışıyorum kendimden... bende hayat gibiydim senden önce. gitmezdim şiirle olan randevularıma... sevdalarım suçlu bir şiir gibi ağlamanın son nakaratına taşıdılar beni... ihanetlere tanık olan gözyaşlarım huzur vermiyor artık....halbuki...paylaşmaya korktuğum hayallerim var benim göz değmemiş şiirlerim...

ALINTI

mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

MesajKonu: Geri: Bu Gece Hüzün Esiyor   Bu Gece Hüzün Esiyor EmptyPerş. Mart 28 2013, 18:28

çiçek4 Allah razı olsun çiçek4
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Bu Gece Hüzün Esiyor   Bu Gece Hüzün Esiyor EmptyCuma Mart 29 2013, 00:39

çiçek7 Allah razı olsun çiçek7

Bu Gece Hüzün Esiyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kaçak Bir Hüzün Esiyor Yüreğimin Sokaklarına
» Hüzün Güzeldir Hüzün Gibi Yaşayana...
» Hüzün güzeldir hüzün gibi yaşayana...
» Sensizlik Esiyor Üşüyorum...
» Sensizlik Esiyor Üşüyorum...