ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Haberin Varmı  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Haberin Varmı

2 posters
YazarMesaj
Menekşe
Özel Üye
Özel Üye

Haberin Varmı  Empty
MesajKonu: Haberin Varmı    Haberin Varmı  EmptyPtsi Mart 25 2013, 19:18

Haberin Varmı

Hangimiz daha fazla tutundu o sonu kırılıp düşmek olan uçurumun kenarında yeşermiş yapayalnız dala? Sen korkularınla yüzleşmekten korkup kaçarken her gece zavallılığının izlerini taşıyan o kutsal mabedine, ben yapayalnızlığın çelikle dövülmüş kılıcını taşıyan kapkaranlık, dipsiz, acımasız gecelerle boğuştum...

Haberin var mı..?

İçime dolan, suskun çocukların bir daha hiç şarkı söylemedikleri şehirlerden akan, adına ihanet dedikleri kirli sulardı. Hiçbir sevdaya dahil edilemeyecek kadar kendine yabancı bir yüreğin uğruna kirlettim içimi ve dönüp arkama bakmadım bile. Sen mutluluklarının yalancı yanlarına kapılıp, yalancı gülümsemelerle, aşkı hiç haketmeyen silik yüzlere anlamsızca gülümserken, ben bütün evrende ruhunu aşka adamış bir sürü yüreğin mutsuzluğunun suçunu aldım üstüme; sonsuza kadar acı çekeceğimi bilerek oysa. Gecenin içinde kollarıma teslim ettiğin sahte masumluğunu, kendime ihanet ederek her avucuma alışımda. Aşka inanan bütün ruhların lanetini işledim utanarak bütün sevgilerden. Ben senin için inandığım herşeye ihanet ettiğimi bilerek sattım ruhumu karanlığa..

Haberin var mı..?

Hangimiz gözyaşlarıyla örülü duvarların arasında, yeni hasretlere uyanmak için bekledi sabahı? Sen her sabah yeni bir yüz takıp kalabalıklara karışarak unuturken acınası yalnızlığını, ben yalnızlığın içine karışıp tükettim uzaklardan gelen en son umut kırıntılarını. Uçurumlarımın başında durup yanlış bir bedeni seçmenin pişmanlığında bile yeniden bir şans vermeyi denedin mi sen hayata? Aşka yeniden soluksuz koşmayı denedin mi?
Onca acının içinde umut tohumlarını yeniden çaresizce etrafa dağıtmanın, onları sırdaş toprağın üstüne uzanıp izlemenin, küçücük bir filizin usulca içine bıraktığı umut parçasının güzelliğinden...

Haberin var mı..?

Var mıydı? Ben hiçbirzaman inanmayacağım buna. Hiçbirzaman sahte ruhunun tamamen değişeceğine... Gerçek umutların birgün yanıbaşında görüneceğine... Senin dünya üzerindeki milyonlarca güzel şeyin benden sonra gerçekten hiçbirzaman hayatında olmayacağından haberin var mı?
'Yine de bil ki…Hiç kimse O’nun kadar güzel gidemezdi.Görsen sen bile kızamazdın Vedalaşırken

Kaburgalarımın arasında unuttu parmak izlerini.....

ALINTI

MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

Haberin Varmı  Empty
MesajKonu: Geri: Haberin Varmı    Haberin Varmı  EmptySalı Mart 26 2013, 01:03

çiçek9 Allah razı olsun 2 çiçek9

Haberin Varmı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-