ebeda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ebeda

Sonu Olmayan Bir Yolda Birlikte Yürüyenlerin Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Dayanacaksın Yüreğim Başka Çaren Yok...!  Empty  Radyo  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  
Son Konular
Konu Son Yazan GöndermeTarihi
Cuma Şub. 09 2024, 12:26
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:25
Cuma Şub. 09 2024, 12:24
Çarş. Ara. 06 2023, 12:37
Çarş. Ara. 06 2023, 12:26
Çarş. Ara. 06 2023, 12:20
Ptsi Ara. 04 2023, 15:55
Ptsi Kas. 06 2023, 20:33
Ptsi Kas. 06 2023, 20:23
Ptsi Kas. 06 2023, 20:19
Ptsi Kas. 06 2023, 20:17
Ptsi Kas. 06 2023, 20:16
Ptsi Kas. 06 2023, 20:15
Ptsi Kas. 06 2023, 20:14

Dayanacaksın Yüreğim Başka Çaren Yok...!

3 posters
YazarMesaj
mustafa43
Admin
Admin
mustafa43

Dayanacaksın Yüreğim Başka Çaren Yok...!  Empty
MesajKonu: Dayanacaksın Yüreğim Başka Çaren Yok...!    Dayanacaksın Yüreğim Başka Çaren Yok...!  EmptyC.tesi Ara. 29 2012, 19:16

Her zamanki gibi tekduze sıradan bir günün ardından geceler dostum oldu kucaklayarak karşıladı beni bir tek yıldız bile göremeden. Hep dünlerimi yarınlarımı düşünerek oyalandım durdum ya bu günün tadına varamadığım bir gün daha eksildi ömrümden. Hiç bir şeyin sonunun gelmedigi gibi
içimde burukluğun verdiği acı ve hüznün de sonu gelmeyecek kimbilir. Sevincide hüznüde içiçe hisettim.Vefa ile ihaneti birarada tattım.

Noktayı koymam gerekirken insanlara virgüller dağıttım. Gülmeyi eğlenmeyi beceremedim ama ağladım hıçkırıklarla doya doya. Bugün yapılan
güzelliklerin iyiliklerin bir anda kolayca silinip unutulacağı bir çarkın içinde dolaşmanın hiçte kolay olmadığını öğrendim. Bu acılar benimdir diyerek sahip çıkıp kanayan yaralarımı gizleyerek yaşamayıda öğrendim.

Evet dün bitmiştir deriz bugüne bakalım diye hep oysa hayat dünden izler bırakıyor ruhumuza.Öyleyse dünde bizim yarında bizim bir parçamız. Ve yalnızlıklar son nefesimizi teslim edinceye dek.Herkes benim gibi yalnız mıdır bu dünyada yoksa yalnızlık ben miyim bilmiyorum.Yalnızlıklarda aşklar gibi tariften mahrum kişiye göre değişir.Benim yalnızlıklarımsa bambaşka.

Vefasızlarla başedebilmek zormuş ama ne kadar haksızlığa uğradıysam o kadar güçlendiğimi keşfettim bilmezdim bu kadar denli güçlü bu kadar acıya katlanabileceğimi.Ama yinede bir gün yıkılmaktan korkuyorum. Papatyalardan taçlarım olmadı hiç dilekler tutamadım yıldız kayarken çünkü hep köprüler kurmaya çalışmakla geçti günlerim. Sevgi köprüleri dostluk köprüleri onlar yıktı ben kurdum yenilerini yılmadan usanmadan.

Umutlarım şimdi bir yanda sonbaharlarım diğer yanda ne ileri bir adım ne geriye bir adım atamamanın ezikliği acıtıp duruyor yüreğimi.Bazen yangın yerine bazen buz dağına dönüşüyor bedenim ortasını bulamıyorum. Hayat inişli çıkışlı uzun bir yol.O yolda karşıma ne çıkacağını bilmeden yalnızlığımla
yürüyorum.Ama bu yolun başı nerede ben neresindeyim bilemiyorum.

Bayram sevinci içinde uyanarak içimden şarkılar mırıldandığım sabahlar şimdi çok uzak. Sevipte değer verdiğimse vuslata hem bana hem vuslata uzak. Olsun nasılsa bir gün seven gönüller birbirini bulacak. Kalpler de özlenen beklenen bayramlar bir gün bu dünyayı dolduracak. Dayanacaksın yüreğim başka çaren yok...!

Selam Sevgi ve Dua ile...
Cennet Çiçeği
Özel Üye
Özel Üye
Cennet Çiçeği

MesajKonu: Geri: Dayanacaksın Yüreğim Başka Çaren Yok...!    Dayanacaksın Yüreğim Başka Çaren Yok...!  EmptyC.tesi Ara. 29 2012, 19:25

çiçek10 Allah razı olsun 2 çiçek10
MaVi_GüL
Admin
Admin
MaVi_GüL

MesajKonu: Geri: Dayanacaksın Yüreğim Başka Çaren Yok...!    Dayanacaksın Yüreğim Başka Çaren Yok...!  EmptyPaz Ara. 30 2012, 01:15

çiçek16 Allah razı olsun çiçek16

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dayanacaksın Yüreğim Başka Çaren Yok...!
» Dayanacaksın Yüreğim Başka Çaren Yok...
» Ellerimin ucundadır yüreğim; Yüreğim duamdır, duam yüreğim!
» Yüreğim ağrıyor Yüreğim ağlıyor Yüreğim Melâl...!
» Yüreğim Ağrıyor Yüreğim Ağlıyor Yüreğim Melâl...!